Poprzedni artykuł: To będziemy nosić w 2018 roku! Jest jeden trend znienawidzony przez mę... Następny artykuł: Seksowna sukienka Anny Lewandowskiej przeceniona prawie o połowę! To p...

Te seksowne spodnie Melanii Trump komentują wszyscy! Naprawdę są zbyt wyzywające?

Moda,
,
, tagi: skórzane spodnie, Melania Trump
Kolejna stylizacja Melanii Trump, kolejna fala komentarzy. Tym razem Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych jest krytykowana za wybór skórzanych spodni. Rzeczywiście to takie przestępstwo?

Styl Melanii Trump z pewnością budzi kontrowersje. Początkowo w świecie mody projektować dla niej nie chciał prawie nikt. Ubierania Pierwszej Damy jako pierwsza kategorycznie odmówiła Sophie Theealet, która wcześniej współpracowała z Michelle Obamą. Później dołączyli do niej m.in. Marc Jacobs oraz Phillip Lim. Kiedy wydawało się, że świat mody zaczyna się odwracać od Pierwszej Damy USA pozytywnie na jej temat wypowiedział się Tommy Hilfiger, który przyznał, że z chęcią będzie tworzył ubrania dla Melanii Trump. Melania Trump wydawała się być poza całym konfliktem i sama kupowała ubrania najdroższych domów mody, bo przecież ją na to stać i nie musi zabiegać o sympatię projektantów.

Styl Melanii Trump

Po pewnym czasie za sprawą udanych i przemyślanych stylizacji Melania Trump nie jest już w świecie mody wyszydzana, ale zaczyna się mówić o niej jako o ikonie. Może to być stwierdzenie odrobinę na wyrost, ale należy przyznać, że jej styl w ostatnim czasie jest naprawdę bezbłędny. Melania jest elegancka, ale też nowoczesna, a właściwie wszystkie ubrania wyglądają na niej świetnie. Zazwyczaj nosi ołówkowe sukienki, na które zarzuca idealnie skrojone płaszcze, a całość dopełniają eleganckie szpilki na (obowiązkowo!) wysokim obcasie. Spodnie nosi rzadziej i do tej pory były to raczej zachowawcze spodnie w kant. Ostatnio zaskoczyła jednak wyborem bordowych spodni wykonanych ze... skóry.

Obcisłe skórzane spodnie nie do końca kojarzą się ze stylem Pierwszej Damy i takie komentarze pojawily się pod zdjęciem Melanii. Zarzucono je, że są zbyt odważne, kontrowersyjne, wyzywające... Mamy jednak wrażenie, że w tej stylizacji Melanii nie wyglądają one nieelegancko.

Melania Trump nie jest jedyną Pierwszą Damą, która nosi spodnie wykonane ze skóry. Na oficjalne spotkania wybiera je także modowa rebeliantka - Brigitte Macron, która każdą swoją stylizacją udowadnia, że zasady dress codu nie do końca ją interesują. Myślicie, że podobne spodnie odważyłaby się założyć... Agata Duda? ;)

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 października 2018, 00:56

Nasze propozycje