Poprzedni artykuł: Marina w spódnicy, którą kiedyś nosiłyśmy wszystkie. Ten fason powraca... Następny artykuł: Wielki przegląd trendów na jesień i zimę 2017/18. Krata, czerwień, pod...

Polska modelka wzięła potajemny ślub. Jej suknia ślubna zachwyca!

W miniony weekend Monika Jagaciak wzięła ślub, a jej skromna suknia ślubna zrobi wrażenie na każdej fance klasyki i prostoty. Zobaczcie, jak pięknie wyglądała panna młoda.

Jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek, Monika "Jac" Jagaciak wzięła ślub! Wybrankiem 23-latki został starszy od niej o ponad dziesięć lat serbski fotograf, Branislav Jankic. Ceremonia zaślubin odbyła się w miniony weekend, ale parze młodej długo udało się utrzymać ten fakt w tajemnicy. Informacje o ślubie pojawiły się w mediach dopiero kilka dni później. Para młoda pobrała się prawdopodobnie w Serbii.

Ani modelka, ani fotograf do tej pory nie pokazali zdjęć ze ślubu, ale w mediach społecznościowych pojawiły się fotografie udostępnione przez gości weselnych, a na nich możemy zobaczyć wyjątkowo piękną suknię ślubną modelki.

Suknia ślubna Moniki Jagaciak

Monika Jagaciak wybrała skromną, elegancką suknię ślubną w stylu retro. Suknia miała klasyczny fason delikatnie przylegający do ciała i rozszerzający się ku dołowi. Jedynymi ozdobami były delikatne błyszczące aplikacje na spódnicy oraz koronka, którą został obszyty welon. Ślubna stylizacja Moniki bez wątpienia jest dowodem na to, że prostota obroni się zawsze. To Monika zdobiła suknię, a nie na odwrót. Suknia ślubna Moniki została zaprojektowana przez Kingę Malisz. Jak wam się podoba ten projekt?

Zobacz także: Agnieszka Radwańska wyszła za mąż! Jak wyglądała suknia ślubna panny młodej?

Kosmetyki, które sprawdzą się w makijażu ślubnym:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 listopada 2018, 23:05

Nasze propozycje