Poprzedni artykuł: Ewa Chodakowska pokazuje, jak... nosić zimowe ubrania latem Następny artykuł: Aneta Zając w fasonie sukienki, którego powinny unikać niskie dziewczy...

Oto najbrzydszy kostium kąpielowy świata. Na plaży zamieni cię w... mężczyznę

Moda,
,
, tagi: bikini, kostium kąpielowy
Oto kostium kąpielowy, w którym każda kobieta może poczuć się, jak mężczyzna. Tylko czy którejś z nas na tym zależy?

Kostium z owłosieniem to ostatni hit sieci! Do tej pory wydawało nam się, że kostium kąpielowy powinien dodawać nam pewności siebie i sprawiać, że czujemy się atrakcyjnie. Okazuje się jednak, że według marki strój kąpielowy powinien mieć właściwości odstraszające. Bo jak inaczej wytłumaczyć projekt wypuszczony przez markę Beloved Shirts - kostium kąpielowy, który przypomina... męską klatę pełną owłosienia. Wystarczy, że kupicie kostium w cenie bagatela 45 dolarów, a możecie wejść w skórę faceta (i to dosłownie!).  

Najbrzydszy kostium kąpielowy świata?

Kiedy tylko marka Beloved Shirts pokazała kontrowersyjny kostium na swoim Instagramie natychmiast stał się hitem internetu i zupełnie nas to nie dziwi. Stroje kąpielowe w kolorze skóry są w tym sezonie wyjątkowo modne, ale na pewno nie w wersji z... owłosieniem. Trudno jednoznacznie stwierdzić czy marce zależało na sprzedaży, ale rozgłos ma gwarantowany. A zapewne o to właśnie chodziło.

 

Strój jednoczęściowy marki Beloved Shirt szybko został okrzyknięty najbrzydszym kostiumem świata. Myślicie, że znalazłaby się kobieta, która chciałaby założyć coś takiego? Poniżej znajdziecie propozycje cielistych kostiumów w bardziej przyjemnej dla oka wersji. ;) 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2018, 22:45

Nasze propozycje