Poprzedni artykuł: Agata Duda postawiła na subtelną, białą sukienkę. Ale efekt popsuły TE... Następny artykuł: Jak poprawnie wymówić nazwę Primark? Możliwe, że do tej pory wymawiały...

Ten pierścionek zaręczynowy kosztował... 37 milionów. Musicie zobaczyć jak wygląda

Moda,
,
, tagi: ślubne inspiracje, pierścionek zaręczynowy
Do tej pory najbardziej okazałym pierścionkiem zaręczynowym świata mogła pochwalić się Elizabeth Taylor, ale teraz rekord należy do Rosjanki - Ksenii Tsaritsiny. Rzeczywiście jest wart takich pieniędzy?

To z pewnością jeden z najbardziej spektakularnych pierścionków zaręczynowych w historii. Wyceniany jest na 37 milionów złotych, a zdobi go (bagatela!) 70-karatowy diament. Do tej pory rekordowo okazały pierścionek zaręczynowy z 30-karatowym diamentem należał do Elizabeth Taylor, ale teraz posiadaczką najbardziej imponującego pierścionka jest Rosjanka, Ksenia Tsaritsina. 27-latetnia modelka otrzymała go od 44-letniego oligarchy, Aleksey'a Shapovalova. Pierścionek był zwiastunem prawdziwie reprezentacyjnego wesela, które nazywane jest "rosyjskim ślubem roku". 

Ksenia Tsaritsina i Aleksey Shapovalov - jak wyglądał ich ślub?

Ślub Ksenii i Aleksey'a odbył się w prestiżowym hotelu Barvikha Luxury Village, który znajduje się na przedmieściach Moskwy. Panna młoda na ten dzień miała przygotowane dwie bogato zdobione suknie ślubne - pierwsza o fasonie księżniczki, a druga - koronkowa z długim trenem. Na gości weselnych czekało wiele atrakcji m.in. występy rosyjskich gwiazd czy ośmiopiętrowy tort, który dodatkowo był podświetlany. Pannę młodą zdobił oczywiście także okazały pierścionek zaręczynowy. Chciałybyście mieć ślub w takim stylu? ;)

Zobacz także: Tak wygląda suknia ślubna warta ponad... 3 miliony złotych!

Chcesz testować kosmetyki za darmo? Dołącz do naszego Klubu Recenzentki! Czekamy także na twoje looki w "Lookach Wizażanek"!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 października 2018, 11:01

Nasze propozycje