Poprzedni artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan jak kurczaczek wielkanocny? O jej mikromini... Następny artykuł: W Lidlu pojawi się nowa kolekcja dżinsów. Ceny? Już od 49,90 zł!

Jola Rutowicz? Esmeralda Godlewska? Nie, to tylko najgorsza w historii stylizacja Justyny Steczkowskiej

Moda,
,
, tagi: Gucci, justyna steczkowska, wpadki gwiazd
Justynie Steczkowskiej mrozy niegroźne! Diwa popu została sfotografowana na lotnisku Chopina i na warszawskim Powiślu w mini oraz kozakach bez pięty. Przy -12 stopniach.

Justynie Steczkowskiej z modą zawsze było trochę nie po drodze. Choć zaczynała karierę jako charakterna dziewczyna w czerni, później rozmiłowała się w tiulach, cekinach i pospolitej prowokacji. Połączenie mikromini i szpilek, tak wyśmiewane np. u sióstr Godlewskich, Justynie uchodziło na sucho, bo cóż - i repertuar ambitniejszy, i nogi zgrabniejsze. Jednak tym razem stylizacja wokalistki... zwala z nóg. Mimo długiej historii niezbyt udanych strojów, nie spodziewaliśmy się po Steczkowskiej takiego popisu złego gustu.

Najgorsza stylizacja Justyny Steczkowskiej

Justyna Steczkowska w białych kozakach

Fot. AFPS

Kiczowaty jest właściwie każdy element stroju diwy, choć nie mamy wątpliwości, że wszystkie pochodzą z luksusowych butików. Torebkę "Sylvie" z nowej kolekcji Guccimożna kupić w Vitkacu za 12 679 zł, okulary tej samej marki łatwiej sprowadzić z zagranicy, przeznaczając na nie kwotę 3,3 tys. zł.

Okulary Gucci

Okulary Gucci warte 800 euro, fot. mytheresa.com

Nie wiemy niestety, kto jest odpowiedzialny za białe kozaki z odkrytą piętą i cekinowym wężem, ale warto, żeby skończył z projektowaniem mody. A może ktoś inny umiałby nosić te buty z klasą? Problemem Steczkowskiej jest NADMIAR - nadmiar ozdób, nadmiar błysku, nadmiar logotypów, nadmiar gołej skóry. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan jak kurczaczek wielkanocny? O jej mikromini mówią wszyscy

Justyna Steczkowska w białych kozakach

Fot. AFPS

Dodatki dobrane według zasady "na bogato" można by jeszcze zaakceptować, gdyby wokalistka zestawiła je kontrastowo z klasyką, np. eleganckim płaszczem z grubej wełny w stonowanym kolorze. Podkasana biała puchówka wygląda niestety jak coś ze sklepu dziecięcego albo z szafy Helenki, 5-letniej córeczki Steczkowskiej.

Zobacz także: Prezentacja ramówki Polsatu: Szostak i Kaczorowska zachwycają szczupłą talią!

Też pomyśleliście, że to musi być jedna z sióstr Godlewskich albo Jola Rutowicz? Nie byłoby w tym nic zaskakującego, bo zapomniana celebrytka ostatnio przyleciała do Polski z Miami, żeby... skorzystać z usług kliniki medycyny estetycznej.

Zobacz także: W Biedronce pojawi się limitowana kolekcja ubrań na Dnia Kobiet. Dyskont stawia na styl boho

Zdjęcie główne: AFPS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 września 2018, 15:01

Nasze propozycje