Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska krytykowana za stylizację z Balu TVN. Słusznie? Następny artykuł: Ania Starmach wzięła ślub! Gwiazda wyglądała wprost przepięknie

Plejada gwiazd na Balu TVN. Oto najlepsze stylizacje!

Moda,
,
, tagi: stylizacje gwiazd, bal tvn
Wielki Bal TVN już za nami! Najciekawsze stylizacje z wczorajszego balu znajdziecie w naszej galerii.

Na Balu Fundacji TVN jak co roku pojawiło się liczne grono polskich gwiazd, które zaprezentowały wyjątkowo udane wieczorowe stylizacje. Na jednej z najważniejszych imprez w polskim show-biznesie nie mogło zabraknąć Kingi Rusin, Agnieszki Szulim, Ewy Chodakowskiej, Anny Lewandowskiej i wielu, wielu innych. 

Najlepiej ubrani na Balu Fundacji TVN

Królową Balu już po raz drugi bez wątpienia została Kinga Rusin. Rok temu zachwycała w czarnej sukni z prześwitami, a na tegorocznym balu zachwyciła w spektakularnej złotej sukni. Ale Kinga Rusin nie była jedyną świetnie ubraną gwiazdą wczorajszego wieczoru. Kto jeszcze zachwycił wyborem stylizacji? Zajrzyjcie do naszej galerii!

Zobacz także: Anna Lewandowska krytykowana za stylizację z Balu TVN. Słusznie?

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 02:36

Nasze propozycje