Poprzedni artykuł: Marina w idealnej stylizacji dla gościa weselnego. Perfekcyjna sukienk... Następny artykuł: Iga Lis w idealnej stylizacji na lato w mieście

Oto najlepsza długość dżinsów dla każdej kobiety. W takich spodniach każde nogi wyglądają na zgrabne

Moda,
,
, tagi: jak dobrze wyglądać, spodnie dżinsowe, dżinsy
Czy istnieje jedna długość dżinsów, która pasuje do każdej kobiety? Okazuje się, że tak. Chodzi o spodnie sięgające do...

W jakiej długości dżinsów nogi wyglądają najbardziej korzystnie? To pytanie zazwyczaj omijamy, bo skupiamy się na odpowiednim fasonie spodni, a nie na wspomnianej długości. A to właśnie długość dżinsów ma kluczowy wpływ na wygląd nóg i całej sylwetki. Katya Torres, właścicielka Denim Surgeron w Nowym Jorku o dobieraniu dżinsów do sylwetki wie właściwie wszystko. W rozmowie z portalem Whowhatwear.com, ekspertka opowiedziała o tym, jakie spodnie wyglądają korzystnie na każdej sylwetce. Mowa tu o zwężanej (ale nie obcisłej) nogawce, które kończą się tuż nad kostką. Taki krój spodni pasuje do większości sylwetek, wydłuża nogi i sprawia, że wyglądają one na bardziej zgrabne. W spodniach kluczowe jest odsłonięcie kostki (najwęższej części nogi), co sprawia, że nogi wyglądają na bardziej smukłe. 

Najbardziej niebezpieczna długość spodni dla sylwetki

Katya Torres w rozmowie z Whowhatwear.com zdradziła także, jakich długości należy unikać w zależności od wzrostu. Otóż najbardziej niebezpieczną długością spodni są te sięgające do połowy łydki - najczęściej mocno skracają sylwetkę i sprawiają, że nogi wyglądają na dużo szersze niż są w rzeczywistości. Różnica w spodniach wydłużających i skracających sylwetkę jest więc bardzo niewielka - te delikatnie odsłaniające kostkę będą dobrym wyborem, ale z kolei spodnie kończące się kilka centymetrów wyżej mogą być ryzykowne. 

Oprócz spodni o długości 3/4 należy wystrzegać się spodni z marszczeniem na dole nogawki, które przyciągają uwagę do dolnej partii nóg, a przez to optycznie je poszerzają. Szczególnie powinny uważać na nie kobiety niskie oraz te posiadające dość masywne nogi, a w szczególności łydki. 

Zobacz także: Marina w najmodniejszych dżinsach sezonu. Ale nie każda z nas może je nosić

Źródło zdjęcia: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2018, 11:55

Nasze propozycje