Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Nowa kolekcja Primamoda wiosna-lato 2015 Następny artykuł: Nowa kolekcja Solar wiosna-lato 2015

Buntownicza kampania Dr. Martens na sezon wiosna – lato 2015

Dr. Martens stał się ikoniczną marką dla indywidualistów i przedstawicieli subkultur. Kampania na sezon wiosna–lato 2015 to hołd dla zwolenników marki, którzy nie boją się wyjść z tłumu, wyrazić siebie i wyróżnić na tle społeczeństwa, oczywiście w parze swoich kultowych Martensów.

W kampanii wzięło udział 16 indywidualistów, których postawa jest ucieleśnieniem charakteru marki. Z prawdziwą duma i pasją kreują oni swoją osobowość, nie podlegając żadnym konwencjom. Dla każdego z nich Dr. Martens jest odzwierciedleniem innej wartości. Kampania „What do you stand for?” już od kilku sezonów towarzyszy Dr. Martens. Zachęca ona zwolenników marki do podjęcia inicjatywy i wyrażenia swojego zdania i tego, za czym się opowiadają.

Polecany film

Modowe trendy - przegląd najmodniejszych dodatków na ten sezon


An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 kwietnia 2017, 03:16

Nasze propozycje