Poprzedni artykuł: To już pewne! W tym roku zadebiutuje kolekcja Moschino dla H&M Następny artykuł: Doda pokazała suknię ślubną w całej okazałości. Kosztowała fortunę!

Jak ona wygląda?! Rihanna znów dodała sobie kilkanaście kilogramów

Moda,
,
, tagi: rihanna, jak się nie ubierać, Ugg
Rihanna od kilku miesięcy prezentuje jedną modową wpadkę za drugą, ale tak źle nie wyglądała już dawno. Wszystko przez wyjątkowo paskudne buty.

Nowa figura Rihanny z pewnością odbiega od tej, do której piosenkarka przyzwyczaiła nas na początku kariery. Nie da się ukryć, że Rihanna przybrała na wadze i od tego czasu coraz częściej zdarzają się jej stylizacyjne wpadki. Kiedy podkreśla nowe krągłości w ołówkowych sukienkach lub dopasowanych garniturach zawsze wygląda przepięknie, ale niestety zdecydowanie częściej wybiera workowate fasony, które dodają jej kilogramów. Piosenkarka upodobała sobie w szczególności buty, które robią sylwetce prawdziwą krzywdę. Latem ubiegłego roku uwielbiała nosić sandałki, które opinały łydki przez co w memach była porównywana do... kawałka wędliny.

Zobacz także: Takie kozaki mogła włożyć tylko Rihanna, ale.. czy na pewno był to dobry pomysł?

Rihanna w ohydnych kozakach Ugg x Y/Project

Ostatnia stylizacja Rihanny ponownie opiera się na butach masakrujących całą sylwetkę. Piosenkarka pochwaliła się zdjęciem z festiwalu Coachella, na którym wygląda... wyjątkowo niekorzystnie. Rihanna wybrała kontrowersyjne kozaki Ugg, powstałe we współpracy z marką Y/Project. Kiedy buty pojawiły się na wybiegu, szybko zyskały miano najbrzydszych butów świata i wszyscy zadawali sobie pytanie, czy znajdzie się ktoś, kto chciałby je założyć. Okazuje się, że chętnych jest sporo, a wśród nich znalazła się oczywiście lubiąca szokować Rihanna.

Buty Ugg w klasycznej wersji za kostkę są już wystarczająco kontrowersyjne i mają wielu przeciwników. W wersji za kolano wydają się już nieprawdopodobnie absurdalne i najzwyczajniej w świecie -  po prostu brzydkie. Rihanna dodatkowo połączyła je z dziwaczną koszulo-sukienką, która dodatkowo dodawała kilogramów. Musimy przyznać, że choć lubimy kontrowersyjną i bezkompromisową Rihannę, jej ostatnią stylizację najchętniej szybko wymazałybyśmy z pamięci...

Wy również?

Zobacz także: Ta dziewczyna jest tak podobna do Rihanny, że nawet fani dają się nabrać!

Zdjęcia: ONS, EAST NEWS

zdjęcia: ONS

Polecany film


Nasze propozycje