Poprzedni artykuł: Za modową wpadkę Meghan Markle odpowiada... książę Harry? Podobno kont... Następny artykuł: Czy to najbrzydsza suknia ślubna świata? Widać pod nią... babciną biel...

Zbigniew Boniek wydał córkę za mąż. Camilla wyszła za przystojnego Włocha

Moda,
,
, tagi: moda ślubna
Tegoroczne lato to dla Zbigniewa Bońka wyjątkowo intensywny czas. Zbliża się Mundial, a tuż przed Mistrzostwami Prezes PZPN wydał za mąż swoją córkę Camillę.

W miniony weekend córka Zbigniewa Bońka i jego żony Wiesławy wyszła za mąż. Camilla jest absolwentką uczelni Roma Tre University i to właśnie we Włoszech poznała swojego przyszłego męża. Córka Zbigniewa Bońka wyszła za 28-letniego inżyniera z Włoch - Francesco Tudisco. Jak twierdzi Onet - przed ślubem para spotykała się przez trzy lata.

Ślub Camilli i Francesco odbył się w Rzymie w kościele San Giorgio al Velabro. Para w mediach społecznościowych pochwaliła się wieloma zdjęciami z uroczystości oraz nagraniem z pierwszego tańca panny młodej ze sławnym ojcem. Zbigniew Boniek także pochwalił się zdjęciami, na swoim Twitterze:

Pierwszy taniec z córką... Od dzisiaj operacja Rosja - napisał Prezes PZPN.

Zobacz także: Agnieszka Sienkiewicz pokazała swoją suknię ślubną. Piękna - to mało powiedziane

Córka Zbigniewa Bońka wzięła ślub

Camilla w dniu ślubu postawiła na bardzo skromną, ale efektowną stylizację. Suknia miała klasyczny krój księżniczki, a całość uzupełniały włosy ułożone w romantyczne fale. Co myślicie o jej stylizacji ślubnej?

www.instagram.com/camiboniek

Zobacz także: Miss Polski Ewa Mielnicka wzięła ślub. Jej suknia była bardzo oryginalna

www.instagram.com/camiboniek

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 października 2018, 05:58

Nasze propozycje