Poprzedni artykuł: To bez wątpienia ulubiona torebka polskich gwiazd. Noszą ją Szostak, R... Następny artykuł: O tej Polce mówi cały świat. Zobaczcie, jak perfekcyjnie kopiuje księż...

Zobaczcie najtańszą suknię ślubną na świecie, którą każda z nas chciałaby założyć

Suknia ślubna wykonana w całości z papieru toaletowego? Brzmi absurdalnie, ale okazuje się, że efekt końcowy jest naprawdę niesamowity!

Tak wygląda suknia ślubna wykonana z papieru toaletowego! Od 2005 roku w Stanach Zjednoczonych organizowany jest konkurs na najpiękniejszą suknię ślubną wykonaną z zaskakujących surowców. Projektanci, którzy biorą w nim udział tworzą suknie również m.in. z chusteczek higienicznych, plastikowych torebek. W 2016 roku konkurs wygrała projektantka Van Tran, która stworzyła przepiękną suknię z... papieru toaletowego. Suknia miała krój syreny i efektowne zdobienia przy dekolcie. 

Suknia ślubna z papieru toaletowego

Van Tran nad wykonaniem sukni pracowała przez trzy tygodnie i w sumie ponad 100 godzin. Projektantka do stworzenia sukni ślubnej zużyła 10 rolek papieru, a wszystkie imponujące ozdoby znajdujące się na kreacji wykonała samodzielnie.

Wiele osób na widok sukni nie wierzy, że naprawdę została wykonana z papieru toaletowego, bo według nich zachwyca niczym prawdziwa suknia ślubna uszyta z ekskluzywnych tkanin - powiedziała projektantka w rozmowie z NBC News. 

Podstawowym warunkiem konkursu było stworzenie sukni, w której rzeczywiście da się poruszać i nie zepsuje się ona pod wpływem noszenia. Kreacja ślubna stworzona przez projektantkę spełniała te wymagania, ale przede wszystkim zachwycała pod kątem estetycznym. My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem precyzji wykonania i samego projektu. Naszym zdaniem jest ładniejsza od wielu sukni, które znajdziemy w salonach ślubnych, prawda? ;) 

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce!

Źródło zdjęcia: TP Dress Contest

Kosmetyki, których warto użyć w dniu ślubu:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 03:53

Nasze propozycje