Poprzedni artykuł: Basia Kurdej-Szatan na Telekamerach pojawiła się w... sukni ślubnej? T... Następny artykuł: Pierwsza okładka polskiego 'Vogue'a' i...od razu kontrowersje. 'Zdjęci...

Telekamery 2018: kiczowata Doda oraz fenomenalne stylizacje Dereszowskiej i Wojciechowskiej

Moda,
,
, tagi: Doda, stylizacje gwiazd, Telekamery
Czerwony dywan na rozdaniu Telekamer 2018 był... bardzo różnorodny. Wiele stylizacji naprawdę zachwycało, ale nie obyło się też bez wpadek.

Na rozdaniu Telekamer 2018 udanych stylizacji było naprawdę wiele. Anna Dereszowska wyglądała bezbłędnie w sukni w kolorze butelkowej zieleni, nie sposób nie wspomnieć także o Martynie Wojciechowskiej, która zachwycała wspaniałą figurą. Jak zawsze świetnie wyglądały Agnieszka Cegielska, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Barbara Kurdej-Szatan. Wszystkie wybrały suknie w jasnych kolorach i w każdym przypadku był to dobry wybór. Do grona najlepszych stylizacji wieczoru należy ponadto zaliczyć Martę Manowską, która wybrała bardzo prostą, ale efektowną suknię z asymetrycznym dekoltem. 

Telekamery 2018: wpadki gwiazd

Na tle wieczorowych i eleganckich stylizacji z pewnością wyróżniała się Doda. I to nie do końca pozytywnie. Piosenkarka powróciła do uwielbianego przez siebie fasonu sukienki z gorsetowym fasonem i nie był to dobry wybór. Sukienka była za mała w biuście, a jej dół wydawał się być za bardzo obszerny. Najgorszym punktem w stylizacji wydawała się jednak czapka. Co prawda była to bardzo modna w tym sezonie bretonka, ale w połączeniu z wieczorową sukienką wyglądała wręcz komicznie. 

O tytuł wpadki wieczoru z Dodą z pewnością może konkurować Olga Kalicka. Młoda aktorka wybrała dziwny zestaw składający się ze spodni oraz sukienki z rozcięciem. Zamysł może i był ciekawy, ale całość w efekcie końcowym nie wyglądała dobrze. Stylizacja była przekombinowana i po prostu nieudana. 

Wszystkie zdjęcia stylizacji gwiazd znajdziecie w naszej galerii. Które oceniłybyście na plus, a które na minus?

Zobacz także: Doda w spódnicy z Zary za 99 złotych. Na stronie internetowej już się wyprzedała!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 września 2018, 17:27

Nasze propozycje