Poprzedni artykuł: Duet Diligent zwycięzcą FRESH FASHION AWARDS powered by NOIZZ Następny artykuł: Klaudia Halejcio w zjawiskowej sukni inspirowanej Carlo Rossi Refresh

Stwórz własną torebkę! Emanuele Magenta promuje JU’STO w Polsce

Nowości miesiąca,
,
, tagi: torebka damska
To było wyjątkowe spotkanie prasowe z projektantem marki JU’STO, Emanuele Magenta. Włoski designer odwiedził Polskę w związku z otwarciem pierwszej wyspy handlowej JU’STO w warszawskim centrum handlowym. Spotkał się również z klientkami, gwiazdami i mediami.

Po odejściu z zespołu O Bag, główny projektant marki, Emanuele Magenta postanowił stworzyć nową, innowacyjna markę dla wszystkich kobiet, zachowując najwyższe standardy z początków produkcji O bag, nadając im jednak unikalny, innowacyjny charakter. Cały świat zakochał się w JU’STO - tylko w ciągu ostatniego roku powstały sklepy w Japonii, Tokio, Osace, Francji, Włoszech oraz innych zakątkach świata.

Teraz czas na Polskę!

JU’STO to marka oferująca modułowe torebki, do których każda z nas może według własnego gustu i stylu dobierać uchwyty, paski i organizery tworząc swój unikalny, indywidualny model. W asortymencie JU'STO znajdują się również plecaki, worki, a także różnego rodzaju akcesoria, jak obudowy na telefon czy portmonetki, a nawet zegarki. Bo moda to nie projektanci, wybiegi, i błysk fleszy - modę tworzy każda z nas.

Nazwa JU’STO wywodzi się od słowa giusto” – czyli popularnego włoskiego potwierdzenia porównywanego do angielskiego „ok” i ”correct”. Takie właśnie są torebki JU’STO - nie tylko dzięki perfekcyjnemu wykonaniu ale również dlatego, że dają nam wręcz nieskończone możliwości samodzielnego komponowania. Od maja w Galerii Mokotów można kupić je stacjonarnie, na wyspie JU’STO. Działa również sklep online www.justostore.pl, który zachwyca bogactwem asortymentu!

Na spotkanie z Emanuele przybyły między innymi: Klaudia Halejcio, Joanna Opozda, Marta Kuligowska, Izabela Zwierzyńska, Majka Jeżowska, Anna Jurksztowicz, tancerka Walerija Żurawlewa czy Anna Gzyra. Wszystkie były zachwycone designem torebek, i możliwościami, jakie daje samodzielne komponowanie. To znak, że JU’STO to torebki dla każdej z nas!

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak prezentują się torebki JU'STO :).

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 maja 2018, 00:06

Nasze propozycje