Poprzedni artykuł: Wyniki testu kosmetyków Nutri-Gold Olejkowy Rytuał od L'Oréal Paris Następny artykuł: 12 maseczek nawilżających do twarzy na lato! Sprawdź dlaczego warto ic...

10 nowości dla każdego mężczyzny!

Pielęgnacja,
,
, tagi: perfumy, dzień ojca, kosmetyki dla mężczyzn, golenie, prezent, mężczyzna
Czy mężczyźnie wystarczy tylko woda i mydło? Oczywiście, że nie! Męska skóra jest równie wymagająca co kobieca, jednak panowie wolą proste i szybkie rozwiązania. Oto 10 nowości dla mężczyzn!

Męska skóra jest trochę inna niż kobieca, dlatego panom polecamy produkty i kosmetyki skierowane bezpośrednio do nich. Wydziela więcej sebum, jest o 20% grubsza, bardziej odporna na niekorzystne czynniki zewnętrzne i wolniej widać na niej upływający czas. Do tego ciągle poddawana jest goleniu – średnio nawet 16 000 razy w ciągu całego życia!

Powyższe kosmetyki polecamy nie tylko panom - będą idealne także jako prezent dla ukochanego mężczyzny albo jako upominek na Dzień Ojca!

Czy wiesz, że facet z brodą jest HOT?, sprawdź czym jest syndrom Kuwady, który mają niektórzy mężczyźni oraz 5 obowiązków domowych, których nienawidzą panowie!

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 października 2018, 11:06

Nasze propozycje