Poprzedni artykuł: Konturowanie twarzy bez kosmetyków Następny artykuł: Poznaj Laura Conti Vital Lip Balm - skuteczne balsamy do ust z nowocze...

25 kultowych kosmetyków z dawnych lat

Na naszym forum rozmawialiście o Waszych ulubionych kosmetykach z dawnych lat. Wybraliśmy do galerii te, których brakuje Wam najbardziej, choć znajdą się tutaj także te, które nadal można kupić :) Pamiętacie mydełko Fa, perfumy Masumi i szampon Wash & Go?

Na przełomie lat 80. i 90. do Polski zaczęły na szeroką skalę docierać kosmetyki z Zachodu, wcześniej wysyłane w paczkach przez krewnych, którzy wyemigrowali za Żelazną Kurtynę. Na początku transformacji wciąż mocno trzymały się także rodzime produkty, najczęściej bazujące na naturalnych składnikach, ale furorę robiły zapachy Coty reklamowane w telewizji, szampony, które miały pod prysznicem wywoływać ekstazę i pierwsze pudry w kompakcie. Zobaczcie, jakich kosmetyków Wam brakuje. Chciałybyście używać ich nadal? Które z nich powinny powrócić na półki w drogeriach? A może staroświeckie opakowania Was do nich zrażają? Koniecznie przejrzyjcie naszą galerię!

Zobacz także: Wątek na forum o kosmetykach z dawnych lat

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2018, 19:39

Nasze propozycje