Wróć do spisu ABC pielęgnacji

10 pytań o BB Krem Garnier

200 Wizażanek przetestowało BB Krem od Garniera. Ich opinie zainspirowały nas do odpowiedzi na różne pytania, które pojawiły się przy tej okazji odnośnie BB Kremu. Czy makijaż nałożony na Krem BB będzie dobrze się trzymał? Czy zapewni efekt mocnego krycia? Na jakie okazje go stosować? Na te i inne wątpliwości odpowiadamy poniżej.

Czy Krem BB zastąpi mój codzienny krem nawilżający?


 

Tak, Krem BB to krem codziennego użytku, który dodatkowo wyrównuje koloryt skóry i koryguje niedoskonałości.

Czy po Kremie BB moja skóra twarzy będzie się świecić?

Krem BB rozświetla skórę. Dlatego  w przypadku cery mieszanej możesz dodatkowo zmatowić skórę.  Krem BB polecany jest głównie do cery normalnej, natomiast możesz również używać go do skóry suchej. Jeśli masz skórę tłustą, już wkrótce wprowadzimy produkt z gamy BB, który odpowie również na potrzeby  tego rodzaju skóry

Czy Krem BB powoduje powstawanie niedoskonałości?

Krem BB został przetestowany dermatologicznie i nie ma właściwości, które powodowałyby powstawanie niedoskonałości. W razie jakichkolwiek pytań w tej kwestii koniecznie skontaktuj się z dermatologiem lub z Działem Konsumenckim Garniera pod adresem email serwis.konsumencki@pl.loreal.com.

Czy makijaż nałożony na Krem BB będzie się dobrze trzymał?

Tak, jeśli po nałożeniu Kremu BB odczekasz chwilę i pozwolisz produktowi wchłonąć się w skórę. Niektóre z Was uważają nawet, że dzięki Kremowi BB makijaż trzyma się dłużej.

Czy Krem BB zapewnia efekt mocnego krycia?

Krem BB nie jest mocno kryjący. Kryje subtelnie, wyrównuje koloryt skóry, nadając jej naturalny koloryt oraz pielęgnując.

bbkrem garnier

Czy Krem BB ma efekt odżywiający skórę?

Krem BB ma efekt nawilżający, dlatego szczególnie polecany jest do skóry normalnej.

Co jeśli oprócz Kremu BB używam korektora i pudru?

Kremu BB używaj, jak klasycznego kremu pielęgnacyjnego, który jednocześnie wyrówna koloryt Twojej skóry. Jeśli potrzebujesz mocnej skorygować niedoskonałości, zrób to potem.

Dostępne w Polsce odcienie Kremu BB są dla mnie za ciemne.

Na podstawie badań konsumenckich, zostały do Polski wprowadzone odcienie  02 i 03 – do cery jasnej i cery śniadej. Jeśli po nałożeniu kremu, wyda się on na twarzy za ciemny, poczekaj chwilę. Jeśli po tym czasie wizualnie nie stopi się z Twoim odcieniem skóry, oznacza to dopiero wtedy, że wybrałaś  zbyt ciemny odcień. Pamiętaj jednak, że krem BB to nie podkład. Dzięki lekkiej konsystencji wtapia się i dopasowuje do koloru skóry.

Czy Krem BB „zatyka” pory?

Lekka konsystencja kremu BB nie powinna zatykać porów.  Jeśli doświadczasz efektu zatykania porów, być może Twoja skóra potrzebuje po prostu odpowiedniego peelingu.

Na jakie okazje polecacie Krem BB?

Krem BB polecamy na co dzień, dla szybkiego, naturalnego efektu rozświetlonej i nawilżonej skóry. Krem BB 5 w 1  jest produktem wielofunkcyjnym, który ma ułatwić i przyspieszyć Waszą pielęgnacyjną rutynę. 

Poznaj pierwsze opinie wizażanek!

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij