Wróć do spisu ABC pielęgnacji

Philips Lumea – przełom w depilacji

Firma Philips wprowadza na rynek LUMEA z technologią IPL (Intense Pulsed Light) do użytku domowego.
Philips Lumea – przełom w depilacji

Z urządzenia Lumea firmy Philips można skutecznie korzystać w zaciszu własnego domu. 5 regulowanych ustawień siły światła zapewnia delikatność i jednocześnie optymalną skuteczność działania w zależności od odcienia skóry i barwy włosa. Zintegrowany filtr UV i zaawansowane mechanizmy kontrolne zapewniają maksymalną ochronę dla skóry.

Delikatne impulsy świetlne kierowane bezpośrednio we włos wprowadzają mieszek włosowy w stan uśpienia i powodują naturalne wypadanie rosnącego włosa. Prosty i delikatny zabieg zapewni piękną i gładką skórę każdego dnia przez cały rok.

philips lumea
Jak działa Lumea?

  • urządzenie emituje delikatne, rozproszone i niejednorodne światło
  • melanina we włosach absorbuje emitowane pulsy światła, które uszkadzają mieszki włosowe
  • mieszki włosa z każdym zabiegiem coraz bardziej wchodzą w fazę uśpienia
  • włosy naturalnie wypadają, a ich odrastanie zostaje zatrzymane

Jak często powtarzać zabieg? Aby utrzymać gładką skórę i zapobiec odrastaniu włosów zabieg powinien być powtarzany na początku co tydzień albo 2 tyg, a następie co 4 – 6 tygodni do momentu, aż zauważymy brak odrastających włosków. Taką serię zabiegów powtarza się 2 razy do roku, aby utrzymać jedwabiście gładką skórę.

Philips LUMEA to bezprzewodowe urządzenie IPL, z którego korzystamy bez konieczności wymiany lamp, co zapewnia dużą oszczędność pieniędzy.

Philips Lumea - cena: 1699zł

Lumea mimo sporych rozmiarów bardzo dobrze leży w dłoni i jest niezwykle łatwa w użyciu. Na początku musimy zacząć od określenia koloru skóry oraz włosków. To pozwoli nam dostosować odpowiednią intensywność światła. Golimy włoski zwykłą maszynką i przystępujemy do depilacji. Wbudowany system bezpieczeństwa uwalnia światło tylko wtedy, gdy urządzenie przyłożymy do ciała pod kątem 90 stopni - wtedy zapala się zielona dioda i urządzenie jest gotowe do ‘wystrzelenia’ światła. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, w jego trakcie czuć tylko ciepło. Wydepilowanie pach zajmuje dosłownie kilka minut. Zabieg powtarzamy 1 raz w tygodniu. Po 6 tygodniach depilacji zauważyłam, że około połowa włosków wypadła, a pozostałe stały się cienkie i miękkie.

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij