Poprzedni artykuł: To mydło bezboleśnie usuwa włosy z nóg. Ekspert potwierdza: ta depilac... Następny artykuł: Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual - odkryj tajemnicę japońskiego...

Chciała mieć piękne, akrylowe paznokcie - skończyło się koszmarem. Jak do tego doszło?

Pielęgnacja,
,
, tagi: manicure, kosmetyczka, viral, zniszczone paznokcie
Manikiurzystka popełniła kardynalny błąd i zniszczyła klientce paznokcie Jak do tego doszło?

Zniszczone paznokcie to zazwyczaj powód, dla którego odwiedzamy salon manicure. Gorzej, jeśli po wizycie nasze dłonie zamiast lepiej - wyglądają gorzej niż kiedykolwiek wcześniej! Na dodatek powodem jest akrylowy manicure po którym paznokcie powinny być powodem do dumy a nie do łez. Niestety, takie rzeczy naprawdę się zdarzają - zobaczcie, co spotkało tę kobietę.

Poszła na manicure - kosmetyczka zniszczyła jej paznokcie

Katie Bennett chciała sobie zrobić akrylowe paznokcie. Idąc na umówioną wizytę w salonie, raczej nie spodziewała się, że czeka ją prawdziwy koszmar. Problemy zaczęły się w momencie, gdy Katie uznała, że manicure wykonany przez kosmetyczkę nie spełnia jej oczekiwań i odmówiła zapłaty. Wówczas pracownica salonu zerwała - jak twierdzi kobieta, bez jej zgody - akrylowe paznokcie i wyprosiła klientkę z salonu, strasząc policją. Naturalna płytka paznokci  została doszczętnie zniszczona. Akryl rozpuszcza się acetonem. Zrywanie go czy podważanie patyczkiem bądź pilnikiem jest zakazane, gdy można uszkodzić paznokieć.

Zbulwersowana Katie opisała całą historię na Facebooku, zamieszczając zdjęcia zmasakrowanych paznokci i ostrzegając innych użytkowników przed salonem, w którym doszło do tej potwornej sytuacji.

Wpis kobiety odbił się na tyle szerokim echem w mediach społecznościowych, że sprawą zainteresowały się media. To zmusiło przedstawicieli salonu manicure do opowiedzenia swojej wersji wydarzeń, która różni się od relacji Katie. Według menadżera salonu, to niezadowolona klientka zażądała usunięcia akrylowych paznokci i wyszła w trakcie zabiegu, nie pozwalając kosmetyczce dokończyć pracy. Cóż, raczej trudno nam uwierzyć, że ktokolwiek wyszedłby dobrowolnie z salonu manicure z tak zniszczonymi paznokciami... Z drugiej strony, jeśli akrylowy manicure był źle robiony, dlaczego klientka nie zgłosiła swoich zastrzeżeń w trakcie zabiegu? W Polsce również zdarzają się wypadki, że kobiety nie chcą płacić za zabieg, twierdząc, że został źle wykonany. A tak naprawdę liczą na to, że w ten sposób „zaoszczędzą". Jeśli taki był przypadek Katie, to odzyskanie zdrowych paznokci może być dużo kosztowniejsze...

Choć przypadek Katie jest bardzo skrajny, pamiętaj, by powierzać nasze dłonie (lub stopy) zaufanej lub polecanej kosmetyczce. Gdy coś budzi twój niepokój - nie bój się odezwać!

Zobacz też: Wetrzyj to w brwi, a włoski będą rosły jak szalone!

Źródło zdjęcia głównego: Facebook/katiebennett

Polecamy wysoko oceniane odżywki do paznokci z KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 października 2018, 16:46

Nasze propozycje