Poprzedni artykuł: Pożegnaj wąsik i niechciane włoski na twarzy - ten sposób jest prosty... Następny artykuł: Powiedz stop świecącej się twarzy! Domowa maseczka ukoi skórę i nada j...

Zapobiegają podrażnieniom i opóźniają odrastanie włosków - to najlepsze kosmetyki po depilacji!

Wiemy, które kosmetyki pomogą wam zachować gładką skórę na dłużej :)

Sezon na depilację ciała w pełni - wysokie temperatury zachęcają do odsłaniania nóg, a już niedługo (wraz z urlopem) przyjdzie pora na upragnione bikini. Co zrobić, by niechciane włoski nie odrastały zbyt szybko? Chociaż nie jesteśmy w stanie całkowicie ich zlikwidować (chyba, że zdecydujemy się na depilację laserową bądź przy wykorzystaniu światła IPL), możemy je nieco "spowolnić". Na pomoc przyjdą nam specjalne kosmetyki.

Balsamy i kremy po depilacji - przeciwko podrażnieniom i na wolniejszy wzrost włosków

Mamy szczęście żyć w czasach, w których producenci kosmetyczni dostarczają rozwiązań niemal wszystkich estetycznych problemów. Balsamy i kremy po depilacji mają z reguły zawierają szereg odżywczych składników, które nawilżają i koją skórę. Działanie antybakteryjne takich kosmetyków obniża ryzyko powstawania podrażnień, jednak najczęściej interesuje nas "bonus" w postaci ekstraktów z roślin spowalniających odrastanie niechcianego owłosienia. Do najpopularniejszych należy wyciąg z meksykańskiej rośliny Larrea divaricata - znajdziemy go w wielu preparatach z tej kategorii.

Specjalnie dla was wybrałyśmy kilka wysoko ocenianych produktów po depilacji z różnych półek cenowych. Wszystkie odżywiają i koją skórę, zapobiegają powstawaniu podrażnień i - co najważniejsze - przedłużają gładkość skóry. Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie nasze propozycje - każda z was powinna znaleźć tam coś dla siebie!

Macie swoich kosmetycznych ulubieńców do stosowania po depilacji?

Zobacz też: Bez smug, bez brzydkiego zapachu - ten domowy samoopalacz zawróci ci w głowie :)

zdjęcia: materiały PR

Polecamy też kosmetyki do depilacji z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 listopada 2018, 18:04

Nasze propozycje