Poprzedni artykuł: Ten krem uratuje nawet bardzo przesuszone dłonie - jest teraz w promoc... Następny artykuł: Rewolucja w szczotkowaniu zębów!

Zrezygnowała z szamponu i depilacji - zaoszczędziła już 14 tysięcy zł! Czy było warto?

Pielęgnacja, , tagi: depilacja, viral, blogerka
Od miesięcy nie używa szamponu, ograniczyła kosmetyki do makijażu, zrezygnowała też z depilacji i... zaoszczędziła kilkanaście tysięcy złotych.

Nie używa szamponu, prawie nie sięga po kosmetyki do makijażu i nie wykonuje depilacji - wbrew pozorom ten opis nie odnosi się do mieszkanki bezludnej wyspy, ale dotyczy popularnej blogerki. Australijska influencerka świadomie zrezygnowała z czynności, które są kluczowe dla milionów kobiet. I twierdzi, że zaoszczędziła w ten sposób majątek! 

Zrezygnowała z depilacji i zaoszczędziła duże pieniądze 

Uśmiechnięta blondynka o pseudonimie Freelee the Banana Girl jest znaną, australijską blogerką, która postanowiła diametralnie zmienić swoje życie. Rok temu zdecydowała, że chce żyć "w zgodzie z naturą" - przeszła na weganizm i przestała kupować nowe kosmetyki do makijażu; zrezygnowała też z zakładania sztucznych rzęs. To jednak nie wszystko - Banana Girl twierdzi, że nie używa szamponu ani farby do włosów i na dodatek całkowicie odpuściła sobie depilację. Na dowód pokazuje zdjęcia... 

Nowa dieta i aktywniejszy tryb życia sprawiły, że kobieta przeszła znaczną metamorfozę - w porównaniu ze starszymi zdjęciami, jej figura prezentuje się dziś naprawdę imponująco.

Najciekawsze jest jednak to, że Australijka otwarcie chwali się... korzyściami materialnymi, jakie przyniosły jej te wszystkie wyrzeczenia. Obliczyła, że w ciągu ostatniego roku zaoszczędziła już 4 tysiące dolarów, czyli ponad 14 tysięcy złotych! Trzeba przyznać, że to niebagatelna kwota. Pozostaje pytanie, czy... było warto.

No właśnie - użytkownicy obserwujący profile blogerki mają poważne wątpliwości. Największe kontrowersje budzi oczywiście całkowita rezygnacja z depilacji - wiele osób wprost pisze, że to obrzydliwe. Jednak Banana Girl nie zamierza się przejmować i deklaruje, że jeszcze nigdy nie czuła się tak wolna. Twierdzi, że zrywając z wizerunkiem stereotypowej, zawsze "zrobionej" kobiety, stała się szczęśliwsza niż kiedykolwiek.

Co sądzicie o tej przemianie? Zdecydowałybyście się na podobny krok?

Zobacz też: Przez miesiąc nie zmywała makijażu przed snem. Efekt eksperymentu przeraża

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 grudnia 2018, 07:34

Zobacz także

Nasze propozycje