Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Ta jedna zasada pozwoli Ci prawidłowo zadbać o skórę twarzy Następny artykuł: Konkurs: wygraj najnowsze zapachy Mexx!

Dlaczego łączenie zabiegów jest korzystne?

Pielęgnacja,
Specjaliści tłumaczą nam coraz większą popularność zabiegów synergicznych. Co to takiego i czy rzeczywiście... pozwalają osiągnąć lepsze efekty w krótkim czasie?

Łączenia kilku technologii w jednym zabiegu? Tak, to teraz możliwe! Przyspiesza to odnowę skóry oraz umożliwia osiągnięcie dużo lepszych rezultatów pielęgnacyjnych w krótkim czasie.

Klientki lubią łączone zabiegi, ponieważ efekty, które dzięki nim można osiągnąć, są intensywniejsze, niż w przypadku oddzielnych wizyt w gabinecie – mówi kosmetolog Monika Banasik z Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris. I dodaje: - Efekt szybkiej i głębokiej regeneracji można uzyskać łącząc mikrodermabrazję z mezoterapią bezigłową i dermadrenage. Działanie odbywa się w systemie trzech kroków: złuszczania, regeneracji, masażu.

Ile zabiegów można połączyć?

Coraz więcej gabinetów kosmetycznych oferuje zaawansowane technologie, które pozwalają ze sobą łączyć znacznie bardziej skomplikowane technologie jak np. liposukcja ultradźwiękowa i masaż próżniowy. Na rynku dostępne są specjalne sprzęty dedykowane zabiegom synergicznym, jak Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System, zaprojektowany dla Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris, który umożliwia wykonanie wysoce precyzyjnych zabiegów w obszarze twarzy i ciała. Można dzięki niemu łączyć ze sobą w jednym zabiegu nawet trzy technologie.

To sprzęt, zaprojektowany przy współpracy lekarzy oraz specjalistów z Politechniki Wrocławskiej – tłumaczy kosmetolog Monika Banasik. I od razu zaznacza: – To ważne dla klientów, gdyż gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo proponowanych zabiegów.

Na jakie efekty można liczyć?

Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System pozwala dobierać zabiegi, które już pojedynczo są bardzo skuteczne, a dzięki połączeniu mogą stanowić alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Kombinacje zabiegów są uzależnione od potrzeb skóry. Przeprowadzenie mikrodermabrazji z mezoterapią bezigłową i dermadrenage zapewnia głęboką, szybką i bezbolesną regenerację skóry. Podobny efekt anty-aging można uzyskać stosując oxybrazję z radiofrekwencją (RF). Łączenie zabiegów jest również wskazane w obszarze wyszczuplania ciała. Liposukcja ultradźwiękowa z wykorzystaniem technologii podczerwieni i masażu próżniowego skutecznie zwalczy nadmiar tkanki tłuszczowej i pozwali zredukować obwód określonej partii ciała.

Czy wszystkie zabiegi można łączyć?

Synergiczne zabiegi, chociaż przynoszą doskonałe rezultaty, jeśli nie są wykonywane przez specjalistę, mogą również zaszkodzić. Nie wszystkie z nich można łączyć. Decydując się na kojarzone zabiegi, warto udać się do sprawdzonego gabinetu, gdzie profesjonaliści po diagnozie i określeniu potrzeb skóry dobiorą idealnie dopasowany program pielęgnacyjny. 


Zobacz także

Nasze propozycje