Poprzedni artykuł: Wybór redakcji: najlepsze dezodoranty do stóp Następny artykuł: Quiz! Sprawdź, którą Venus jesteś i która maszynka do golenia pasuje d...

Nowa metoda leczenia trądziku podbija internet - te zdjęcia mówią wszystko!

Pielęgnacja,
,
, tagi: trądzik, viral, trendy pielęgnacja
Curology to nowe słowo-klucz wśród osób zmagających się z trądzikiem. Zdjęcia przed i po mówią same za siebie - sprawdźcie, na czym to polega!

Curology, czyli nowy sposób leczenia trądziku, elektryzuje internautów i podbija media społecznościowe. Tym razem nie chodzi o żadne kontrowersyjne praktyki (pamiętacie metodę wykorzystującą lód i aceton, zachwalaną przez siostry Jenner?) ani domowe triki. Temat jest bardziej rozbudowany, ale warty zgłębienia - efekty są naprawdę zaskakujące!

Curology, czyli kompleksowe leczenie trądziku

Temat nowoczesnej metody zwalczania trądziku stał się głośny za sprawą portalu społecznościowego Reddit.com. W jednej z grup poświęconej zmaganiom z niedoskonałościami użytkownicy rozpoczęli dyskusję o Curology. Pod tą nazwą ukrywa się serwis internetowy, który oferuje specjalistyczną pomoc w leczeniu trądziku. Na podstawie zdjęć skóry i wypełnionego kwestionariusza przesłanych przez użytkownika, firma dobiera indywidualną terapię. Przebieg i postępy leczenia na bieżąco uzupełnia się w aplikacji, a cały proces jest monitorowany przez specjalistów, którzy w razie potrzeby modyfikują kurację.

Być może to wszystko nie byłoby tak interesujące, gdyby nie jedna ważna rzecz - dowody skuteczności w postaci zdjęć osób, które zdecydowały się skorzystać z Curology. Na Reddit.com pojawiają się relacje użytkowników, którzy dokumentują przebieg terapii i opisują jej poszczególne elementy. Co tu wiele mówić - to po prostu trzeba zobaczyć:

[B&A] A year on Curology from SkincareAddiction
[B&A] 2 Months of Curology! from SkincareAddiction
[B&A] Success with Curology! from SkincareAddiction

Patrząc na powyższe zdjęcia przed i po, trudno ukryć podziw - wygląda na to, że naprawdę coś jest na rzeczy. Jak wygląda koszt takiej usługi? Opłata za miesięczną subskrypcję wynosi ok. 20$ (74 zł) - w zamian firma zapewnia specjalistyczną opiekę i możliwość konsultowania na bieżąco wszystkich problemów związanych z leczeniem.

Być może na pierwszy rzut oka wydaje się, że to dużo, jednak po przemyśleniu sprawy mamy wrażenie, że często więcej kosztują nas eksperymenty na własną rękę. Mamy nadzieję, że Curology szybko zostanie zauważone i docenione, a podobne projekty pojawią się także w naszym kraju.

Co sądzicie o Curology? Skorzystałybyście z takiej usługi?

Zobacz też: Oczyść nos z wągrów - domowe paski pozwolą je zlikwidować w kilka minut!

Zapisz

Polecamy też wysoko oceniane kremy antytrądzikowe z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2018, 19:46

Nasze propozycje