Poprzedni artykuł: Medycyna estetyczna dla każdego - specjaliści z Kliniki Ambroziak odpo... Następny artykuł: Chciała lekko poprawić urodę, a skończyło się dramatem... Sprawdźcie,...

Latami ignorowała ostrzeżenia lekarzy. Teraz przechodzi bolesne leczenie. A to wszystko przez...

Nawet jeżeli świetnie czujesz się z opalenizną, to powinnaś uważać… Ta kobieta przez wiele lat narażała swoją twarz na działanie ostrych promieni słonecznych i teraz nie może pogodzić się z tym, co zrobiła swojej skórze.

Mag Murphy przez długi czas ignorowała ostrzeżenia na temat opalania twarzy. Wiedziała, że jest to szkodliwe, a mimo to mieszkając na Krecie przez 10 lat, nie mogła się powstrzymać od codziennych kąpieli słonecznych. Dopiero kiedy jej cera zaczęła wręcz krzyczeć o pomoc, postanowiła coś z tym zrobić. Było jednak odrobinę za późno…

A zaczęło się od dwóch, niewielkich rozmiarów plam na czole, które Mag zwykle zakrywała włosami.

Kiedy lekarze przebadali jej twarz, wykryli komórki przednowotworowe. Kobieta postanowiła działać i pod obserwacją lekarzy przeszła specjalne leczanie maścią Efudix, które miało zniwelować wszelkie zmiany skórne. Niestety taka terapia jest dość bolesna. Mimo efektów, jakie można dzięki niej osiągnąć, to stan przejściowy skóry nie wygląda zbyt dobrze.

Twarz prezentuje się co najmniej tak, jakby została poparzona. Czerwone plamy i strupy to w tym czasie wręcz normalny widok. Mag pod każdym zdjęciem opisywała co czuje. Najbardziej podczas leczenia dokuczało jej pieczenie oraz swędzenie skóry.

Nie każda kobieta uwielbia wylegiwać się na słońcu. Ale wiele z nas przepada za efektem, jaki daje naturalna, ale delikatna opalenizna. Wyszczupla optycznie sylwetkę oraz sprawia, że skóra wygląda zdrowiej. Pod warunkiem, że używamy odpowiednich filtrów. Murphy o tym niestety zapominała…

Dzielę się moją historią, aby podnieść świadomość ludzi na to, jakie zniszczenie skórze może przynieść słońce, jeśli nie używamy silnych filtrów. Ostrzegano mnie już wiele lat temu, ale ja byłam ślepa i głucha na to, co ktoś do mnie mówił. Może mój problem sprawi, że jednak ktoś otworzy swoje oczy i uwierzy – napisała na swoim Facebooku Mag Murphy.

Zastanawiałyśmy jak Mag wygląda po całej terapii. Niestety to nieprzyjemne leczenie nadal trwa i jesteśmy bardzo ciekawe, czy skóra zyska dawny blask, a przebarwienia znikną. Będziemy czujne!

Zdjęcia: facebook.com/Mags-Murphys-Journey-1337434189652221

Te kremy z filtrem skutecznie ochronią Cię przed słońcem

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 listopada 2018, 18:47

Zobacz także

Nasze propozycje