Poprzedni artykuł: Prezenty kosmetyczne dla panów za mniej niż 100 zł Następny artykuł: Hit redakcji: ten kosmetyk zmniejszy pryszcza nawet w jedną noc!

Ten sposób demakijażu twarzy może... zdenerwować mężczyzn!

Blogerki uwielbiają nas zaskakiwać swoimi niecodziennymi trikami. Czas więc na spektakularne zmywanie makijażu. Panom może ono nie przypaść do gustu.

Mężczyźni od dawna narzekają, że kobiety "podbierają" im kosmetyki do golenia. Zazwyczaj jest to pianka/żel/krem do golenia i oczywiście maszynka, które przydają się do depilacji. Oni wcale nie są lepsi, bo często nam "podkradają" kosmetyki do pielęgnacji skóry, ale nie o tym teraz mowa.

Otóż jedna z vlogerek stworzyła materiał, w którym pokazuje, że zmywa makijaż za pomocą... żelu do golenia!

Nakłada go dosłownie na całą twarz! Nie pomija nawet oczu. Vlogerka twierdzi, że żel podziałał całkiem dobrze. W ciągu jednego dnia materiał wyświetlono blisko 500 tys. razy.

Co na to użytkownicy? Zastanawiają się, czy ten zabieg nie jest bolesny ze względu na mocne pocieranie twarzy oraz substancje zawarte w żelu. Niektórzy jednak twierdzą, że zawsze dobrze znać taką alternatywnę, jeżeli zabraknie nam choćby chusteczek do demakijażu.

Zobaczcie ten materiał: 

My nie jesteśmy przekonane do tego sposobu. Wydaje nam się mimo wszystko niezbyt bezpieczny dla skóry. Lepiej zawsze mieć w zapasie buteleczkę mleczka do demakijażu;)

Co o tym sądzicie?

Zobaczcie także:  Szara, zmęczona cera? Mamy na to 5 sposobów

zdjęcia: iStock

Oto polecane mleczka do demakijażu:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 listopada 2018, 22:31

Nasze propozycje