Poprzedni artykuł: Jakie są domowe sposoby na trądzik? Następny artykuł: Przesadziłaś ze słońcem w weekend? Ten trik szybko przyniesie ulgę two...

Nowy, odważny trend dla fanek 'naturalności' - zabawny czy... obrzydliwy?

Pielęgnacja,
,
, tagi: depilacja, farbowanie włosów, pachy
Farbowanie we wszystkich kolorach tęczy to hit sezonu - teraz z głowy przenosi się... pod pachy! Czy to nowa moda na lato?

Nie lubisz depilować włosów pod pachami? Zamiast usuwać, możesz je pofarbować - tak przynajmniej głosi jeden z ostatnich trendów. Niesmaczny żart? Nic z tych rzeczy - pachy we wszystkich kolorach tęczy to kolejny hit mediów społecznościowych!

Farbowanie włosów pod pachami

Przyjęło się, że u kobiet skóra pod pachami powinna być gładka i nieskazitelna (ostatnio radziłyśmy, jak pozbyć się przebarwień w tych okolicach). Jednak wygląda na to, że coraz więcej pań buntuje się przeciwko "dyktaturze piękna", rezygnując z depilacji i zdając się na naturę a nawet ją... wzbogacając. W ubiegłym roku przez chwilę panowała moda na zdobienie pachwin brokatem, jednak teraz sprawy poszły o krok dalej - włosy pod pachami nie tylko "wychodzą z ukrycia", ale w dodatku... biją po oczach kolorem.

Nakładanie kolorowej farby na włosy pod pachami lansuje m.in. Roxie Hunt, popularna stylistka fryzur z Seattle. Podobno nie brakuje klientek zainteresowanych taką usługą! Nie dowierzałyśmy, ale sprawdziłyśmy Instagram - ku naszemu zdziwieniu entuzjastek kolorowych pachwin jest naprawdę dużo. Niebieskie, fioletowe, różowe a nawet tęczowe - do wyboru, do koloru...

Ten trend z jednej strony jest zabawny, z drugiej - trochę obrzydliwy. Jesteśmy dalekie od namawiania was do przymusowej depilacji, ale z drugiej strony trudno nam nazywać owłosione kobiece pachy szczególnie estetycznymi. Nawet jeśli są kolorowe.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie przykładowe zdjęcia fanek farbowania pach - same oceńcie i dajcie znać, czy waszym zdaniem to może się podobać!

Zobacz też: Czy woda utleniona pomaga na trądzik? Znamy opinię eksperta

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Jeśli jesteście za depilacją, polecamy wysoko oceniane produkty do usuwania włosków:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 12:32

Nasze propozycje