Poprzedni artykuł: Promienna cera bez suchych skórek i niedoskonałości - to polskie 'cudo... Następny artykuł: Z tymi problemami kobiety zmagają się najczęściej. Ciebie pewnie też d...

Twój mężczyzna członkiem „Ligi Sprawiedliwości”? Tak! To idealny pomysł na prezent!

Pielęgnacja, , tagi: Gillette, mężczyzna, prezent dla mężczyzny
Jakiej maszynki do golenia używa Batman – mężczyzna, który ma każdy gadżet? Jak goli się Aquaman, gdy niemal cały czas jest pod wodą? Te same pytania zadała sobie marka Gillette. Co więcej, postanowiła na nie odpowiedzieć i stworzyć linię produktów, które będą nie tylko „najlepsze dla mężczyzny”, ale i dla superbohatera.

Ekstremalne zimno, wiatr, burzliwe fale, woda, gorące powietrze – ze wszystkimi tymi żywiołami muszą zmagać się członkowie Ligi Sprawiedliwości w trakcie swoich misji.

Jak w takich trudnych warunkach można dbać o zarost oraz cerę?

Gillette postanowiło podjąć to nietypowe wyzwanie i odkryć, co właściwie jest „najlepsze dla superbohaterów”!

Gillette: Najlepsze dla superbohatera

Gillette, wiodący na świecie ekspert w dziedzinie męskiej pielęgnacji, przenosi swoją działalność na wyższy poziom. Ogłasza dziś nowo zawarty sojusz z „Ligą Sprawiedliwości”, filmem wytwórni Warner Bros Pictures i wyrusza na misję, której celem jest rozwinięcie swojej technologii tak, aby spełniała potrzeby nawet najpotężniejszych superbohaterów.

No i proszę państwa, udało się!

Na rynek trafiła właśnie limitowana edycja pakietów prezentowych Gillette x „Liga Sprawiedliwości”, która będzie dostępna w sklepach do końca grudnia. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się jak prawdziwy superbohater.

Do wyboru mamy dwie opcje pakietów: standardową i limitowaną.

W standardowym zestawie znajdziesz rączkę Mach3 Base, 2 wkłady Mach3 oraz żel Mach3 Turbo Comfort (75 ml).

W limitowanej edycji specjalnie zaprojektowaną rączką w stylu vintage, z motywem Justice League - Flexball Proglide, 3 zapasowe ostrza Proglide oraz żel Fusion (75 ml).

Gillette x „Liga Sprawiedliwości” to idealny pomysł na mikołajkowy lub gwiazdkowy prezent dla mężczyzn w Twoim życiu!

Ponadto, aby wrażenia związane z „Ligą Sprawiedliwości” były jeszcze silniejsze, Gillette, wspólnie z Warner Brothers, ma dla nas także ekskluzywne treści wirtualne, które można teraz pobrać za darmo ze sklepów Apple App Store oraz Google Play Store. Dzięki temu możesz dołączyć do Ligi Sprawiedliwości w ekscytującej przygodzie w wirtualnej rzeczywistości. Teraz Ty też możesz poczuć się jak jeden z kultowych superbohaterów DC.

Kogo wybierzesz Batmana, Wonder Woman, Flasha, Aquamana czy Cyborga?

Chcesz wiedzieć więcej o partnerstwie Gillette i „Ligi Sprawiedliwości” oraz zajrzeć do tajnego laboratorium, w którym wspólnie pracują? Zobaczcie ogólnoświatowy spot reklamowy!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje