Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Kosmetyki Program 360 i Hydra Impact 360 Eveline Następny artykuł: HOT trend: maski do twarzy na noc

Gładka skóra z depilatorem Braun Silk-épil 9

Pielęgnacja,
,
, tagi: depilacja, depilator, Braun, depilacja depilatorem
Uwolnij się od niechcianych włosków z nowym depilatorem Braun Silk-épil 9. Jego szeroka głowica skutecznie szybko usuwa włosy i zapewnia efekt gładkiej skóry aż do 4 tygodni.

Depilator Braun Silk-épil 9

Nowa, szersza o 40% głowica depilatora Braun Silk-épil 9 usuwa więcej włosków za jednym ruchem, dzięki czemu depilacja jest o wiele szybsza. Zrewolucjonizowana technologia MicroGrip to aż 40 par pęset opracowanych w taki sposób, aby zamykały się pod optymalnym kątem i chwytały włoski jeszcze bliżej skóry, skutecznie usuwając nawet najkrótsze z nich (0,5 mm). Oznacza to, że depilator usuwa włoski 4 razy krótsze w porównaniu do wosku, a ciało jest gładkie aż do 4 tygodni. Depilacja jest skuteczniejsza zarówno na sucho jak i ciepłej wodzie, która poprawia krążenie i zwiększa komfort zabiegu sprawiając, że skóra jest mniej uwrażliwiona. Depilator Braun Silk-épil 9 dzięki 30° kącie nachylenia głowicy dostosowuje się do konturów kobiecego ciała.

Depilator Braun Silk-épil 9 - cena w zależności od modelu od 639 do 799zł

Polecany film

depilacja zalety


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 marca 2017, 19:19

Nasze propozycje