Poprzedni artykuł: Sprawia, że 'skóra wygląda o 10 lat młodziej' - opakowanie sprzedaje s... Następny artykuł: Konkurs: Spraw, by bliski Ci mężczyzna otrzymał w te Święta wyjątkowy...

Bez suchych skórek i łuszczącego się podkładu - oto top 6 lotionów złuszczających

Gładka skóra bez rozszerzonych porów i rujnujących makijaż suchych skórek - te produkty możesz stosować codziennie :)

Zastanawiasz się, jak pozbyć się suchych skórek z twarzy? A może borykasz się z rozszerzonymi porami, których nie jesteś w stanie ukryć pod żadnym podkładem? Najwyższa pora, by postawić na złuszczanie i to codzienne. Z tymi kosmetykami to całkowicie bezpieczne :)

Lotiony złuszczające - codzienny peeling bez podrażnień

Od zawsze słyszymy, że nie należy nadużywać peelingów - większość kobiet korzysta z nich raz, dwa razy w tygodniu. Rzeczywiście, w przypadku tradycyjnych peelingów jest to uzasadnione, jednak zdarza się, że taka pielęgnacja okazuje się niewystarczająca. Każda z nas wie, jak irytującym problemem są suche skórki na twarzy - wyglądają nieestetycznie i w zasadzie uniemożliwiają wykonanie codziennego makijażu. Zamiast ze złością nakładać punktowo peeling, licząc, że uda nam się na szybko wygładzić skórę, polecamy włączyć do pielęgnacji lotion złuszczający. 

Lotiony złuszczające (występują też pod nazwą "tonik" lub po prostu "peeling") różnią się od tradycyjnych peelingów - mają postać płynu lub mleczka, a ich działanie jest łagodniejsze. Kluczowy jest fakt, że można je stosować codziennie - zawarte w nich składniki aktywne stopniowo, lecz konsekwentnie pobudzają naturalne procesy złuszczania martwych komórek, przyspieszając odnowę naskórka. Po pewnym czasie skóra staje się rozjaśniona i wygładzona, a wskutek dokładniejszego oczyszczania pory ulegają zmniejszeniu. Jak je stosować? Po umyciu twarzy żelem bądź pianką, należy nałożyć lotion na twarz za pomocą wacika lub delikatnie wklepać opuszkami palców. Następnie nakładane produkty będą się lepiej wchłaniać. 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie nasze typy złuszczających lotionów!

Zobacz też: Przez miesiąc nie zmywała makijażu przed snem. Efekt eksperymentu przeraża

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 grudnia 2018, 08:05

Zobacz także

Nasze propozycje