Poprzedni artykuł: Zostań testerką kultowego kosmetyku Oriflame z okazji jubileuszu 50-le... Następny artykuł: Masz tłustą skórę? Sprawdź, czy nie popełniasz TYCH błędów pielęgnacyj...

Nie zgadniecie, jak ta dziewczyna pozbyła się trądziku. Efekty było widać już po 3 dniach!

Pielęgnacja,
,
, tagi: trądzik
Rachel Crawley wstydziła się wychodzić z domu bez makijażu, odsunęła się od znajomych, zasłaniała twarz włosami, a wystarczyło...

Rachel nienawidziła swojego odbicia w lustrze. Zaognione zmiany trądzikowe starała się zakrywać kosmetykami i włosami, ale z drugiej strony wiedziała, że to jeszcze pogarsza stan jej skóry.

Pewnego dnia zaczepiono ją na ulicy i to wcale nie przez jej zmiany skórne, a... urodę. Zaproszono ją do udziału w lokalnym konkursie piękności. Jednak ona nie była pewna siebie i pierwszą jej reakcją była odmowa. 

Polecamy:  Test redakcji: niebieski lifting twarzy? Sprawdziłyśmy, jak działa ten kosmetyk!

Ale z czasem Brytyjka założyła konto na Instagramie, na którym postanowiła podzielić się z obserwatorami swoim prawdziwym wyglądem. Użytkownicy zaczęli ją pocieszać, że wcale nie należy do najbrzydszych osób. Pokazała także własną przemianę. 

Co więcej, zdobyła swoich fanów, którzy cenią ją za to, że nie wstydzi się pokazywać na Instagramie, że przełamuje swego rodzaju tabu. Poza tym pomaga im w walce z trądzikiem poprzez podzielenie się z nimi swoim sposobem, jak sobie z nim radzić. Jak sama mówi:

Nie chcę żeby inne dziewczyny czuły się tak jak ja. Mam nadzieję, że mogę im pokazać, że nie muszą - mówiła w wywiadzie dla Mail Online.

Teraz twarz Rachel wygląda dużo lepiej. Wszystko dzięki temu, że odstawiła cukier i stawia na zdrowe jedzenie. Jak sama wyznaje, dosłownie po 3 dniach od zmiany diety zauważyła, że na jej twarzy pojawia się mniej zaognionych zmian trądzikowych. Postawiła też na naturalne kosmetyki. 

Polecamy:  Niska samoocena może powodować trądzik neuropatyczny

Niestety blizny po trądziku zostaną z nią na długo, ale udaje jej się je choć trochę zakryć makijażem, choć nie uważa, że należy się ich wstydzić. Co więcej, obecnie jest finalistką lokalnego konkursu piękności. 

Zobaczcie, jak wyglądała twarz Rachel. 

Polecamy:  Marzysz o karierze modelki? Chcesz zrobić niespodziankę bliskim? Wygraj profesjonalną sesję do magazynu!

Oto skuteczne kosmetyki na trądzik:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2018, 08:20

Nasze propozycje