Jak stosować kosmetyki na cellulit, by były skuteczne?

Poprzedni artykuł: Tego nie rób przed opalaniem! Następny artykuł: Ciało w Klinice Ambroziak - poznaj wyjątkowe zabiegi!
O kosmetykach antycellulitowych często słyszy się, ze są nieskuteczne! To nieprawda! Sprawdź jak stosować kosmetyki na cellulit, by szybko zobaczyć efekty!

Tak jak przy większości problemów przede wszystkim potrzebujemy czasu i cierpliwości! Smaruj regularnie kremem miejsca dotknięte cellulitem - podczas masażu skóra lepiej wchłania substancje aktywne, ciało stanie się bardziej napięte i jędrne, a cellulit mniej widoczny. Pamiętaj, że sam kosmetyk nie zdziała cudów, jeśli tuż po masażu sięgniesz po paczkę chipsów. By szybciej zauważyć efekty warto lepiej się odżywiać i więcej się ruszać!

Nie wystarczą same kosmetyki. Potrzebne jest kompleksowe działanie: ćwiczenia, preparaty i odpowiednia dieta. Efektów nie spodziewajmy się po tygodniu. To długotrwały proces, niestety...

hela82

Polecamy masaż bańką chińską, uwielbiany przez wszystkie użytkowniczki domowy peeling kawowy, 5 popularnych mitów o cellulicie oraz zioła o działaniu antycellulitowym

zdjęcia: Fotolia

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2017, 17:47

Nasze propozycje