Poprzedni artykuł: Promienna skóra bez zastosowania kosmetyków? Tak! I to już w 3 minuty! Następny artykuł: 7 różanych kosmetyków, które chcemy mieć!

Zapomniany kosmetyk wraca do łask! Łagodzi wypryski, usuwa brzydki zapach, pomoże pozbyć się łupieżu. Co to za "cudo"?

Pielęgnacja, , tagi: aloes
Wiemy, że często buszujesz po sklepach w poszukiwaniu nowości pielęgnacyjnych. Wiemy też, że oczekujesz od nich rewolucyjnego działania, a później przecierasz oczy ze zdumienia, bo to, co obiecywał producent, wcale się nie spełniło. Ale spokojnie, znamy jeden produkt, który na pewno cię nie rozczaruje.

Jest wyjątkowy przede wszystkim dlatego, że ma wielofunkcyjne zastosowanie. Możesz go stosować zarówno na twarz, w postaci odżywki do włosów czy też serum do rzęs. A mowa o kosmetyku, który już dawno zawojował serca wielu kobiet, ale na chwilę został zapomniany. Dzisiaj jednak przywracamy go do żywych.

Chciałyśmy przypomnieć o żelu aloesowym, który możesz wykorzystać aż na 12 sposobów. Trudno mówić w tym przypadku nawet o konkurencji, bo na rynku nie ma chyba kosmetyku, który dorównałby w działaniu aloesowi. Możesz go stosować jako samodzielny produkt lub szukać go w składzie innych.

Dlaczego aloes jest tak skuteczny?

Przede wszystkim dlatego, że zawiera związki i substancje, które wzajemnie na siebie wpływają, a także potęgują działanie. Wiedziałaś, że aloes wchłania się nawet cztery razy szybciej niż woda? To oznacza, że jest numerem jeden na rynku pod względem produktów, które nawilżają skórę.

Co więcej, w składzie żelu aloesowego znajdziemy wiele minerałów, a także wszystkie witaminy, rozpuszczające się w wodzie oraz kwasy organiczne. Ma także antyoksydanty, które działają przeciwstarzeniowo. Co więcej, chroni również przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

W naszej galerii możesz sprawdzić, jak inne kobiety wykorzystują żel aloesowy w pielęgnacji.

Zobacz również:Codzienne czynności, które sprawiają, że szybciej się starzejesz

W tych produktach znajdziesz aloes

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 08:27

Nasze propozycje