Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Poznaj wyniki testu past Signal White Now – dla niej i dla niego! Następny artykuł: TREND: maseczki w płachcie. Dlaczego warto je stosować?

Joga twarzy - oto 4 proste ćwiczenia odmładzające

Pielęgnacja,
,
, tagi: masaż twarzy, joga, odmładzanie twarzy
Czy ćwiczenia mogą być pomocne w walce ze starzeniem się skóry? Zwolennicy jogi twarzy twierdzą, że tak. Na grafikach prezentujemy popularne ćwiczenia, które warto wykonywać codziennie.

Joga dla twarzy to holistyczny system technik, który czerpie z jogi i ajurwedy. Jego zadaniem jest przywrócenie skórze świeżego wyglądu, blasku, przyśpieszenie eliminacji toksyn oraz przede wszystkim opóźnienie procesu powstawania zmarszczek. Czy tego rodzaju ćwiczenia mogą być pomocne w odmładzaniu? Zwolennicy jogi twarzy twierdzą, że tak o ile tylko ćwiczenia będą wykonywane regularnie.

Obecnie w wielu szkołach odbywają się specjalne zajęcia, a których prezentowane są techniki jogi twarzy. Często łączone są one z ćwiczeniami na całe ciało. Choć właśnie tego rodzaju około godzinne sesje mają przynosić najlepsze efekty, ćwiczenia wchodzące w skład tej metody warto wykonywać także samoistnie. Poszczególnie ćwiczenia nie są trudne i czasochłonne, ale wymagają systematyczności i dokładności podczas ich wykonywania. W naszej galerii znajdziecie 4 ćwiczenia wraz instrukcjami polecane przez Fumiko Takatsu - pomysłodawczynię tej metody.


Zobacz także

Polecany film

Happy Joga na dobry sen

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 października 2016, 01:56