Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Masz spierzchnięte usta? Natychmiast wyrzuć te kosmetyki! Następny artykuł: Konkurs: aromatyczna jesień z Ziają!

Jak usunąć plamy już przy pierwszym praniu? Mamy na to świetny sposób!

Pielęgnacja,
Ariel pomoże w walce z uporczywymi plamami! Poznajcie niezawodną formułę „Shield Technology”!

Prosto z pracy, podróży biznesowej, przez codzienną komunikację miejską, do domu, opieki nad dziećmi, albo na wspólny obiad z przyjaciółmi czy wyjście z rodziną. Żyjemy bardzo dynamicznie. Wszechobecny pośpiech powoduje, że nasze ubrania codziennie narażone są na niekontrolowane ryzyko najróżniejszych plam w każdej z tych sytuacji. Intensywny tryb życia sprawia, że często wpadamy w rutynę, szukamy swoistych skrótów, które sprawiają, że nasze wybory stają się szybkie i łatwe. Dlatego też nasze umysły wykształciły mechanizmy, które posyłają nasze ulubione ubrania na dno szaf, ponieważ podświadomie wzbudzają one w nas obawę o ich zabrudzenie. W zamian fundujemy sobie kolejny tzw. „bezpieczny zestaw”.

To właśnie, dlatego Ariel opracował nową, lepszą formułę, która gwarantuje doskonałą skuteczność usuwania plam w pierwszym praniu. Czystość Twoich ubrań jest zagwarantowana, więc możesz odważyć się nosić wszystko, co zechcesz, kiedy masz na to ochotę, bez obaw o plamy.

Ariel gwarantuje czystość

Dzięki wykorzystaniu modelowania i symulacji technologicznej, Ariel może przewidzieć miliony rezultatów wywabiania różnych plam z różnego rodzaju tkanin. Korzystając z tych obserwacji, naukowcy technologii włókienniczych Ariela opracowali unikalną, najlepszą formułę Ariela, która jest w stanie określić optymalną ilość każdego pojedynczego składnika niezbędnego do usunięcia wielu rodzajów plam na wielu różnych rodzajach tkanin. Wykorzystując siłę, opatentowanego przez P&G, „Stain Fighting Complex”, czyli specjalnie opracowaną mieszankę składników, Ariel gwarantuje znakomite usunięcie plam już podczas pierwszego prania. Formuła „Shield Technology” zapobiega powstawaniu plam na skutek ponownego kontaktu tkaniny z zabrudzeniami obecnymi w wodzie podczas prania.

Po głębokim oczyszczeniu, eliminującym wszelkie zalegające plamy oraz osady, które mogą one pozostawić, składniki zapachowe są umieszczane na perfekcyjnie czystych ubraniach, potęgując ich uczucie świeżości i czystości, którą zapewnia im Ariel. Jakie produkty najlepiej wybrać?

Kapsułki Ariel 3w1

Skoncentrowany detergent, który świetnie czyści i oferuje doskonałe usuwanie plam w pierwszym praniu przez oczyszczanie włókien tkaniny, tak, aby usunąć wszystkie ślady plam, zarówno te widoczne, jak i niewidoczne. Ariel również chroni włókna tkanin przed ponownym osadzaniem się zabrudzeń i szarzeniem ubrań, a jednocześnie otacza tkaniny wspaniałym zapachem czystości.

Płyn do prania Ariel

Używaj płynu do prania Ariel z jego unikalnym systemem wstępnej obróbki, by walczyć z uporczywymi plamami. Najpierw nalej trochę Ariela na plamę i zacznij delikatnie ją szorować używając nasadki szorującej – pomoże to przełamać strukturę plamy jeszcze przed umieszczeniem tkaniny w bębnie pralki. Następnie stosując rekomendacje dotyczące ilości dodawanego płynu umieszczone na opakowaniu, nalej odpowiednią ilość płynu Ariel do nasadki i umieść ją na wierzchu prania.

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje