Poprzedni artykuł: Latami ignorowała ostrzeżenia lekarzy. Teraz przechodzi bolesne leczen... Następny artykuł: Szybki sposób na pryszcze za grosze - działa już po 12 godzinach! Musi...

Chciała lekko poprawić urodę, a skończyło się dramatem... Sprawdźcie, przed czym przestrzega ta Amerykanka

Twarz tej kobiety zmieniła się po zabiegu, który miał ją upiększyć. W rezultacie mocno ucierpiała nie tylko jej uroda, ale także zdrowie psychiczne.

Carol swoją przygodę z zabiegami medycyny estetycznej rozpoczęła od botoksu, na który zdecydowała się po trzydziestce. Ten zabieg spełnił jej oczekiwania, młodziej wyglądała. Po jakimś czasie jednak zauważyła, że jej skóra traci objętość, więc postanowiła skorzystać z wypełniaczy (mieszanki). Po zastrzykach, jej twarz zaczęła się diametralnie zmieniać i to niestety nie na lepsze. 

"Kiedy spojrzałam w lustro, nie patrzyłam na Carol. Moja twarz była pozwijana i wyglądałam jak obcy. Moje czoło stało się ciężkie i traciłam ostrość widzenia"- mówi Carol.

Zobaczcie także:  Latami ignorowała otrzeżenia lekarzy. Teraz przechodzi bolesne leczenie. A to wszystko przez...

Te zdarzenia miały wpływ nie tylko na jej zdrowie fizyczne, ale i psychiczne. Zaczęła unikać ludzi, nie wychodziła z domu. Zakładała duże okulary, chusty i kapelusze.

Po gruntownych poszukiwaniach, z pomocą córki trafiła do chirurga, dr Reza Jarrahy'ego z Los Angeles, który przeprowadził zabiegi korygujące wygląd Carol, przez co odmienił jej twarz i sprawił też, że znowu miała ochotę wyjść z domu.

Dr Andrew Ordon tłumaczy, że każdy inaczej reaguje na wypełniacze, ale też pewne środki bywają wstrzykiwane w nieodpowiednie miejsca, jak to było w przypadku Carol, co prowadzi do stanów zapalnych i przemieszczeń. Przestrzega także, aby bardzo dobrze skupić się na szukaniu odpowiedniego chirurga plastycznego z certyfikatami. Dlatego decydując się na zabiegi medycyny estetycznej pamiętajcie zawsze, żeby wybierać sprawdzone, profesjonalne kliniki.

Zobaczcie także: Dermatolog Kendall Jenner zdradził, jak modelka poradziła sobie z trądzikiem. Tego nigdy nie rób, jeśli masz pryszcze

Źródło/ foto: thedoctorstv.com

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 listopada 2018, 22:33

Nasze propozycje