Poprzedni artykuł: Tę maseczkę chce kupić ponad 5 tysięcy kobiet! Dlaczego jest taka wyją... Następny artykuł: Czy woda utleniona pomaga na... trądzik? Znamy opinię eksperta

Zdradź nam swój sposób na zachowanie młodego wyglądu i wygraj regenerująco-naprawczy żel Blue Blood Gel!

Każda z nas marzy o tym, aby możliwie jak najdłużej prezentować się młodo. Czasu nie zatrzymamy, ale istnieją na szczęście metody, dzięki którym możemy go nieco oszukać. Zdradź nam, w czym tkwi twój sekret młodego wyglądu i wygraj ekskluzywny żel regenerująco-naprawczy od marki Neoderma!

KONKURS

1. Wykonaj zadanie konkursowe: Napisz w wątku konkursowym na forum (o, tutaj), jaki jest Twój sprawdzony sposób na utrzymanie młodego wyglądu.

2. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

5 x Blue Blood Gel od marki Neoderma

Poznaj Blue Blood Gel

Regenerująco-naprawczy żel marki Neoderma działa jak natychmiastowy opatrunek SOS po oparzeniach lub różnego rodzaju podrażnieniach. Kosmetyk zawiera perfluorocarbons – innowacyjny składnik, który dotlenia skórę oraz działa na nią stymulująco, w efekcie czego dochodzi do syntezy kolagenu i procesu gojenia się ran. 

Blue Blood Gel wzmacnia wchłanianie składników odżywczych zawartych w innych kosmetykach, znacznie podnosząc ich skuteczność.

Żel zalecany jest zarówno do codziennej pielęgnacji, jak również jako produkt przyspieszający regenerację skóry po zabiegach medycyny estetycznej.

Blue Blood Gel to kosmetyk przeznaczony do każdego rodzaju skóry, idealny na twarz, szyję, dekolt, oczy oraz ciało.

materiał sponsorowany

Regulamin.pdf (236,6 kB)
zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje