Poprzedni artykuł: Hybryda i żel zniszczyły ci paznokcie? Te odżywki naprawdę pomogą (i t... Następny artykuł: Medycyna estetyczna dla każdego - specjaliści z Kliniki Ambroziak odpo...

Konkurs: Wygraj wybrane urządzenie do codziennej pielęgnacji skóry marki Philips!

Pielęgnacja, , tagi: Philips, konkurs, pielęgnacja skóry
Korzystaj z profesjonalnych rozwiązań w codziennej pielęgnacji skóry! Weź udział w naszym konkursie i wygraj jedno z dwóch nowoczesnych urządzeń marki Philips, dzięki którym będziesz mogła zorganizować prawdziwe SPA w zaciszu własnego domu.

KONKURS

Wygraj VisaCare lub VisaPure Advanced marki Philips!

1. Wykonaj zadanie konkursowe:

Jeżeli chcesz wygrać Philips VisaCare – napisz, czym jest dla Ciebie mikrodermabrazja i dlaczego chciałabyś wygrać VisaCare.

Jeżeli chcesz wygrać Philips VisaPure Advanced – napisz, jak wygląda Twoja codzienna pielęgnacja skóry i dlaczego chciałabyś wygrać VisaPure Advanced.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

Mamy dla Was dwa rodzaje nagród, każdej po 10 sztuk!

10 x urządzenie do mikrodermabrazji VisaCare

Philips VisaCare

Domowa mikrodermabrazja

Philips VisaCare to urządzenie do domowej mikrodermabrazji. Zabieg przeprowadzany przy użyciu Philips VisaCare jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a pierwsze efekty widoczne są już po 4-6 tygodniach. Urządzenie VisaCare sprawia, że skóra przestaje być szara i ziemista, staje bardziej napięta, jędrna i stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

Philips VisaCare wykorzystuje unikalną technologię DualAction, która jest połączeniem systemu peelingującego z systemem liftingującym Air-Lift. Końcówka złuszczająca pozwala skutecznie złuszczać suchy naskórek i wydobywać na wierzch nowe komórki. W ten sposób pobudzony zostaje naturalny proces odnowy skóry, skóra staje się bardziej gładka, a jej koloryt zostaje wyrównany. System masażu podciśnieniowego AirLift pozwala usprawnić mikrocyrkulację, dzięki czemu krew szybciej transportuje niezbędne składniki odżywcze do wszystkich komórek skóry, rewitalizując ją i nadając jej zdrowy, promienny wygląd.

10 x urządzenie do oczyszczania twarzy VisaPure Advanced

Philips VisaPure Advanced

Głębokie oczyszczanie i relaks dla skóry

Philips VisaPure Advanced to urządzenie do domowej pielęgnacji twarzy, dzięki któremu można wykonać kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne w zaciszu własnego domu. VisaPure Advanced 3w1 umożliwia głębokie, ale jednocześnie delikatne oczyszczanie, japoński masaż twarzy oraz odświeżenie okolic oczu.

Oczyszczająca szczoteczka do twarzy, w którą wyposażone jest urządzenie Philips VisaPure Advanced, zapewnia 10 razy skuteczniejsze oczyszczanie niż mycie dłońmi w ciągu zaledwie jednej minuty, a przy tym działa bardzo delikatnie dzięki 17 000 supercienkim włóknom. Oczyszczanie skóry z VisaPure Advanced zapewnia też odpowiednie przygotowanie skóry do lepszego wchłaniania kosmetyków pielęgnacyjnych i poprawia mikrocyrkulację.

Owocem współpracy firmy Philips z ekspertami w dziedzinie japońskiego masażu twarzy było stworzenie końcówki masującej inspirowanej słynną techniką masażu Petrissage. Dzięki eleganckiej i funkcjonalnej konstrukcji końcówki, składającej się z 5 niewielkich kulek, wydaje się, że to 750 opuszków palców delikatnie dotyka skóry w każdej minucie. Urządzenie pozwala więc osiągnąć to, czego nie potrafią zdziałać dłonie - końcówka zapewnia rewitalizujący i relaksujący masaż, który dociera do głębszych warstw skóry. W efekcie mięśnie twarzy zostają rozluźnione, a mikrocyrkulacja krwi ulega poprawie, przez co skóra odżywa oraz zyskuje zdrowy wygląd i blask. Do zabiegu można także użyć ulubionych kremów i olejków do twarzy, aby całość była jeszcze bardziej przyjemna i skuteczna.

Końcówka VisaPure Advanced do odświeżania okolic oczu pozwala na pozbycie się opuchniętych i zmęczonych powiek. Końcówka Philips VisaPure Advanced wykonuje 120 delikatnych nanodrgań na sekundę, zapewniając oczom szybki zastrzyk energii. W rezultacie oczy stają się pełne blasku i świeżości, a wszelkie oznaki zmęczenia i niewyspania znikają.

Weź udział w konkursie!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje