Poprzedni artykuł: Szara, sucha, zmęczona... Tak wygląda twoja cera zimą? Znamy tani spo... Następny artykuł: Węglowy dezodorant hitem w sieci. Czy jest lepszy niż zwykły?

Jakich kosmetyków używa Anna Lewandowska? Wcale nie najdroższych:)

Na torebki potrafi wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych. A na kosmetyki? Anna Lewandowska pokazała swoje ulubione produkty do ciała. Najtańszy kosztuje... 30 złotych.

Jakich kosmetyków używa ciężarna Anna Lewandowska? Trenerka niebawem urodzi swoje pierwsze dziecko, a jej brzuszek coraz wyraźniej się zaokrągla. Tymczasem w ciąży figura diametralnie się zmienia - tyjemy, skóra się rozciąga. Przyszłe mamy najbardziej boją się rozstępów oraz tego, że biust straci swój kształt (bo w ciąży i podczas karmienia potrafi zwiększyć się dwukrotnie!). 

Anna Lewandowska - jak na sportsmenkę przystało, zawsze dbała o swoje ciało. Nie inaczej jest w ciąży. Mogło się wydawać, że skoro Anna Lewandowska wydaje 90 tysięcy złotych na torebkę, to jej kremy do pielęgnacji ciała zapewne też nie są dla większości z nas osiągalne. Tymczasem czeka nas zaskoczenie.

Anna Lewandowska pokazała na swoim Instagramie, jak obecnie wygląda jej kosmetyczny niezbędnik. Najwięcej wśród nich oczywiście produktów przeznaczonych dla ciężarnych kobiet. 

Oto kosmetyki, których używa: 

Palmer`s, Cocoa Butter Formula, Massage Cream for Stretch Marks, który kosztuje ok. 30 zł. 

Phenome, Hypoallergenic Mom & Baby Cream, Kojący krem do pielęgnacji wrażliwej skóry dziecka i matki, który kosztuje ok. 120 zł. 

Pat&Rub, regenerujący żurawinowy olejek do ciała - kosmetyk firmowany przez Kingę Rusin  kosztuje ok. 65 zł.

Olejki marki BaliBody- koszt jednego to ok. 100 zł.

Mama mio, Pregnancy Boob Tube, krem chroniący biust w okresie ciąży, który kosztuje ok. 170 zł

Jak widać, ceny kosmetyków używanych przez Anię Lewandowską są dość zróżnicowane. Czy miałyście okazję korzystać z któregoś z nich? My jesteśmy fankami olejków od Pat&Rub oraz balsamów marki Palmer's, które naprawdę doskonale uelastyczniają skórę, a przy tym obłędnie pachną. 

Zobaczcie także:  Anna Lewandowska pokazała się w ciąży w... stroju kąpielowym!

Foto: Instagram

Zobaczcie, jakie kosmetyki przeciw rozstępom polecają Wizażanki:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 06:36

Nasze propozycje