Poprzedni artykuł: Odżywka do rzęs Realash - sposób na długie i mocne rzęsy! Następny artykuł: Ujędrniający balsam do ciała pod prysznic Nivea Q10 Plus

Kosmetyki Oceanic AA Oil Infusion z luksusowymi olejkami do twarzy

Pielęgnacja,
,
, tagi: Oceanic, krem pod oczy, olejek do twarzy, olej arganowy, olej tsubaki, olej marula
Linia Oceanic AA Oil Infusion2 to zaawansowany program pielęgnacji przeciwzmarszczkowej, oparty na odmładzającym działaniu szlachetnych olejków arganowego, marula, tsubaki i inca inchi, dopasowanych do potrzeb skóry w każdym wieku, również skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.
AA Oil Infusion2 Oceanic

W kosmetykach AA Oil Infusion2 Oceanic zastosowano Infusion2 System - innowacyjne połączenie 2 inteligentnych systemów mikrosfer biolipidowych: pierwszy zwiększa skuteczność przenikania substancji przez powierzchniowe warstwy naskórka, drugi wspomaga ich celowane rozmieszczanie i wykorzystanie w skórze. W efekcie substancje aktywne są skuteczniej przyswajane przez skórę, a działanie pielęgnacyjne zostaje wzmocnione.

  • AA Oil Infusion2 30+ z olejkami marula i arganowego oraz koenzymem Q10
  • AA Oil Infusion2 40+ z olejkami tsubaki i arganowego oraz kompleksem Hial+
  • AA Oil Infusion2 50+ z olejkami inca inchi i arganowym oraz kompleksem Collagen+

W każdej linii AA Oil Infusion2 Oceanic znajdują się: Krem na dzień (27,99zł), krem na noc (27,99zł), krem pod oczy (18,99zł) i olejek do twarzy (28,99zł).

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 sierpnia 2018, 03:11

Nasze propozycje