Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Pachnące kosmetyki Let's Celebrate Farmona Następny artykuł: Rozświetlające mleczko do ciała Nivea do suchej skóry

Linia Sérum Végétal Yves Rocher z Rośliną Życia

Pielęgnacja,
,
, tagi: zmarszczki, Yves Rocher, skóra dojrzała
Dla gamy Sérum Végétal naukowcy z Laboratoriów Yves Rocher wyodrębnili wyciąg z przypołudnika kryształowego nazywanego również Rośliną Życia. Jest on naturalnie przyswajany przez skórę i długotrwale wydajny.
Sérum Végétal Yves Rocher

Wyciąg z przypołudnika kryształowego zwanego Rośliną Życia został zawarty w Sérum Végétal Yves Rocher. Ten wyciąg jest doskonale asymilowany przez skórę i stymuluje szlak mTOR (testy in vitro), który reaktywuje mechanizmy komórkowe do walki ze zmarszczkami. Sérum Végétal dostosowuje się do wszystkich rodzajów skóry i odpowiada na potrzeby każdej kobiety: blask, jędrność lub efekt liftingu.

Naukowcy z Laboratoriów Yves Rocher stworzyli 3 wersje Sérum Végétal. Każda z nich zawiera unikalne połączenie przypołudnika kryształowego z dodatkowym roślinnym składnikiem aktywnym, w celu uzyskania dodatkowych korzyści w zależności od rodzaju skóry.

  • Wygładzanie zmarszczek i jędrność
  • Wygładzanie zmarszczek i lifting
  • Wygładzanie zmarszczek i blask

Ceny kosmetyków z linii Sérum Végétal Yves Rocher od 69zł do 125zł

Polecany film

Patrol kosmetyczny - kremy z olejami


An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2017, 23:48

Nasze propozycje