Poprzedni artykuł: Leczy trądzik, regeneruje i głęboko odżywia - czy TEN składnik wkrótce... Następny artykuł: Najlepsze samoopalacze do twarzy. Nadają cerze piękny brąz, ale nie po...

Są skuteczne, superwygodne i nigdy nie wyleją ci się w torebce - ten rodzaj kosmetyków wkrótce będzie hitem!

Pokochałyśmy je w makijażu, teraz triumfalnie wkraczają do pielęgnacji – w tym sezonie stawiamy na sztyfty :)

Czy znasz to uczucie, gdy odkrywasz, że balsam rozlał ci się w walizce? To przykład pierwszy z brzegu, ale płynne kosmetyki (a takie przeważają w naszych kosmetyczkach) czasem potrafią być kłopotliwe – najczęściej, gdy chcemy się z nimi przemieszczać. Jednak nadciąga alternatywa – produkty pielęgnacyjne w formie sztyftu!

Praktyczne i wygodne – kosmetyki w sztyfcie

Modne sticki miałyśmy okazję polubić już jakiś czas temu, gdy zadomowiły się w makijażu. Jednak o ile dziś podkład czy rozświetlacz w sztyfcie nikogo już nie zaskakują, w pielęgnacji „nowe” dopiero zaczyna dochodzić do głosu. Balsamy, kremy a nawet produkty oczyszczające w sztyfcie przemawiają do naszej wyobraźni – są nie tylko wygodne, ale także nie mniej skutecznie od „tradycyjnych” kosmetyków!

Specjalnie dla was wybrałyśmy kilka najciekawszych propozycji pielęgnacyjnych produktów w sztyfcie – wszystkie można bez problemu kupić w Polsce.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, dlaczego warto się nimi zainteresować!

Zobacz też: Leczą trądzik, oczyszczają pory i likwidują błyszczenie - łączy je jeden składnik!

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 07:59

Nasze propozycje