Poprzedni artykuł: Kultowy balsam do ust już tak nie wygląda - czas na nową odsłonę jajec... Następny artykuł: Ulubione kosmetyki Karoliny Szostak? My też je kochamy

Przestań być okularnicą - sprawdź, jak szybko pozbyć się wady wzroku

Pielęgnacja, , tagi: laserowa korekcja wzroku, Klinika Optegra, kliniki okulistyczne Optegra
Masz już dosyć noszenia okularów i szkieł kontaktowych? Chcesz skutecznie pozbyć się wady wzroku? Znamy na to sposób! Sprawdź, czy korekcja wzroku jest dla Ciebie. Uwaga - tylko teraz rozdajemy zaproszenia na bezpłatne konsultacje w klinice okulistycznej!

Michalina Gleń, modelka

Z wadą wzroku boryka się już co trzeci Polak. Życie ze smartfonem w ręku, praca przed komputerem – wszystko to powoduje, że coraz więcej osób ma problem ze wzrokiem. Do okularów i soczewek kontaktowych można przywyknąć. Nie jest to jednak najlepsze z możliwych rozwiązań. Przy założeniu, że okulary powinno się zmieniać raz na trzy lata, w ciągu 10 lat trzeba w nie zainwestować od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Okulary przeszkadzają w wykonywaniu makijażu i nie sprawdzają się w przypadku osób, które kochają sport. Z kolei noszenie soczewek kontaktowych może prowadzić do infekcji oczu. Na szczęście rozwój medycyny pozwala dziś na trwałe wyleczenie wady wzroku. Wszystkim osobom, które mają stwierdzoną krótkowzroczność, dalekowzroczność lub astygmatyzm poleca się laserową korekcję wzroku. Zabieg przywraca pełen komfort widzenia. Wspólnie z ekspertami i lekarzami kliniki okulistycznej przygotowaliśmy specjalny test.

Wykonaj krótki test >>> 

Dowiesz się, jaka metoda korekcji jest dla Ciebie najlepsza.

Bezpiecznie, szybko i bez bólu

Zabiegi laserowej korekcji wzroku są obarczone bardzo niewielkim ryzykiem powikłań. Dużo więcej powikłań może powodować wieloletnie noszenie soczewek kontaktowych. Pobyt w sali zabiegowej trwa kilkanaście minut, a samo skorygowanie wady jednego oka to kwestia ok. 20 sekund.

- Zabieg innowacyjną metodą Lentivu przebiega błyskawicznie i zupełnie bezboleśnie. Pacjenci są zaskoczeni, że podczas zabiegu zupełnie nie czują bólu, a ich odczucia są porównywalne, jak przy każdym prostym zabiegu medycznym. Niewielki dyskomfort pojawia się czasem po zabiegu i przypomina szczypanie oczu, podobne do tego, jakie zdarza się przy krojeniu cebuli - podkreślają specjaliści z klinik okulistycznych Optegra.

Michalina Gleń, modelka

Życie bez okularów zaraz po zabiegu!

Laserowa korekcja wzroku jest szczególnie polecana osobom aktywnym, które nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na „przerwę” od codziennych obowiązków. Dzięki najnowszej metodzie mikrosoczewkowej korekcji wzroku Lentivu już następnego dnia po zabiegu można wrócić do normalnego życia. Nie ma przeciwwskazań do aktywności fizycznej, nie trzeba rezygnować z pracy, makijażu i życia towarzyskiego.

Chcesz sprawdzić, czy możesz poddać się laserowej korekcji wzroku? Mamy dla Ciebie wyjątkowy prezent – zaproszenie na bezpłatną konsultację wstępną w klinice okulistycznej Optegra.

Kliknij poniżej, żeby zapisać się na konsultację:

Dokładne badania przed zabiegiem

Przed zabiegiem laserowej korekcji wzroku należy umówić się na wizytę kwalifikacyjną. Podczas wizyty każdy pacjent przechodzi szereg specjalistycznych badań, które pozwalają lekarzowi okuliście nie tylko precyzyjnie określić wadę wzroku, ale również parametry i budowę oka. Badania są bezbolesne i nieinwazyjne. Pozwalają ustalić, czy dana osoba kwalifikuje się do zabiegu.

Specjaliści z klinik okulistycznych Optegra udzielą odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania i zaproponują rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Konsultacje to pierwszy krok do podjęcia decyzji, która może sprawić, że zapomnisz o wszystkich ograniczeniach, jakie wiążą się z noszeniem okularów i szkieł kontaktowych.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje