Poprzedni artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły wyjątkowe produkty NIVEA Q10 Plus: Perł... Następny artykuł: Jak to jest żyć z alergią na słońce?

Letnie zamiany w kosmetyczce. Co i czym zastąpić?

Pielęgnacja,
,
, tagi: krem z filtrem do twarzy, kosmetyczka na wakacje, mleczko do opalania
Upragnione lato wreszcie nadeszło. Chociaż niektórzy urlop w ciepłym kurorcie mają już za sobą, upalnych dni w najbliższych dwóch miesiącach na pewno nie zabraknie. Jeśli więc ktokolwiek jeszcze tego nie zrobił, czym prędzej powinien o to zadbać. Czas na przetasowania w kosmetyczce.

Wymiana zeszłorocznego kremu przeciwsłonecznego na nowy to zdecydowanie za mało. Latem nasza skóra wymaga nie tylko ochrony przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, ale i oddechu.

Stosując zbytnio obciążające ją kosmetyki ryzykujemy bowiem zapychaniem się porów i powstawaniem zaskórników. Warto zadbać również o dobór odpowiednich produktów do makijażu. Czasem błędnie wychodzimy z założenia, że jedyne, czego nam potrzeba, to kosmetyki wodoodporne. Tymczasem produkty powinny również minimalizować ryzyko oparzeń słonecznych.

Małych przetasowań wymaga też na pewno zestaw naszych produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów. Kłopotliwe może być nie tylko przyklejanie się grzywki do czoła, ale i stosowanie kosmetyków wygładzających, które potrafią zniweczyć efekty stylizacji. Zobaczcie, które produkty warto na razie odłożyć w kąt i czym je zastąpić.

Zobaczcie także:  Chcesz szybko pomalować usta? Zaciśnij je na... karcie!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 października 2018, 00:29

Nasze propozycje