Poprzedni artykuł: Wrastające włoski, sucha skóra, a nawet... łupież! To może dotyczyć tw... Następny artykuł: Maseczka może być... niebezpieczna? Zobaczcie, co przydarzyło się Hono...

Dzięki temu produktowi podkład już nigdy nie wejdzie ci w pory - na koniec dnia po prostu go... oderwiesz!

Na coś takiego czekałyśmy - makijaż nigdy więcej nie wyrządzi nam szkody, a jego usunięcie będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Czy ten kosmetyk zmieni życie kobiet?

Podkład wchodzący w pory i zaskórniki wywołane ciężkim makijażem? Chyba wszystkie to znamy - coś takiego czasem po prostu się zdarza. A gdyby tak makijaż był niczym maseczka, którą nakładamy rano i zdejmujemy wieczorem bez żadnego uszczerbku dla skóry i zamieszania związanego ze zmywaniem?

Makijaż peel-off? Ten kosmetyk działa jak tarcza dla skóry

Chętnie sięgamy po maseczki peel-off (ostatnio szczególnie popularne są te usuwające wągry), ale raczej nie podejrzewałybyśmy, że ten sam mechanizm da się wykorzystać w kontekście makijażu. Tak się jednak stało - istnieje kosmetyk, który sprawia, że nasz makijaż na koniec dnia możemy w dosłownym sensie oderwać i wyrzucić do śmietnika. Nie wierzycie? No to się zdziwicie ;)

Ten zaskakujący produkt to Direcsil Face Shield - przeźroczysty żel-krem w tubce, który należy aplikować na oczyszczoną skórę. Można to robić punktowo (np. na niedoskonałości, które chcemy chronić przed podrażnieniem) lub na całą twarz. Kosmetyk ma działać niczym zastygająca bariera, która oddziela warstwę makijażu od skóry - sprawia, że podkład i inne kolorowe produkty możemy "zdjąć" z twarzy dokładnie tak samo, jak maseczkę peel-off.

Jesteście ciekawe, jak to działa? Zobaczcie same:

Trzeba przyznać, że wygląda to imponująco... Co ciekawe, według producenta jest to szczególnie przydatny produkt dla osób z cerą problemową - niewidzialna bariera ma chronić wypryski przed kontaktem z kolorowymi produktami, zapobiegając podrażnieniom i roznoszeniu bakterii. Czy jednak rzeczywiście jest to tak idealny kosmetyk, jak mogłoby się wydawać?

Dziewczyny testujące Direcsil Face Shield twierdzą, że po usunięciu kremu wraz z makijażem ich skóra była tłusta i błyszcząca - najwyraźniej "tarcza" jest w tym przypadku aż nazbyt szczelna. Choć mamy wątpliwości, czy chciałybyśmy używać takiego kosmetyku na co dzień, ze zwykłej ciekawości chętnie sprawdziłybyśmy na własnej skórze, jak w praktyce działa "makijaż peel-off". Nie jest to niemożliwe - żelowy krem można kupić w zagranicznych sklepach internetowych za ok. 26 $ (ok. 95 zł).

Zobacz też: Nowe oblicze peelingu - gwiazdy pokochały ten sposób na perfekcyjnie gładką skórę

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: screen z YouTube.com/INSIDER

Polecamy wysoko oceniane bazy pod makijaż z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 listopada 2018, 22:29

Nasze propozycje