Poprzedni artykuł: Kobieta nałożyła samoopalacz przed treningiem. Efekt? Nie taki, jak oc... Następny artykuł: Ta domowa maseczka to hit internetu, ale czy jest bezpieczna dla skóry...

Rozjaśnia przebarwienia i chroni przed poceniem - czy antyperspiranty zyskały konkurencję?

Takiego kosmetyku jeszcze nie było - ta maseczka usuwa toksyny, rozjaśnia skórę i ogranicza pocenie. Nakładamy ją na... skórę pod pachami!

Jak dbać o skórę pod pachami? Wbrew pozorom stosowanie antyperspirantu to za mało. Pewna marka postanowiła stworzyć produkt, który kompleksowo zadba o jej potrzeby i dodatkowo ograniczy problemy z niepożądanym zapachem.

Lavanila Underarm Detox - maseczka na skórę pod pachami

Skóra pod pachami, choć wymaga szczególnej pielęgnacji, paradoksalnie często bywa przez nas zaniedbywana. Tymczasem regularna, nie zawsze delikatna depilacja niejednokrotnie prowadzi do podrażnień, które manifestują się nieestetycznymi niedoskonałościami. Popularnym problemem jest też ciemniejsza skóra i przebarwienia w pachwinach, przeważnie spowodowane nagromadzeniem martwych komórek i skłonnością do nadmiernej potliwości. Kondycji pach nie sprzyja też fakt, że przez większość roku skóra w tych rejonach pozostaje odcięta od dopływu świeżego powietrza.

Aby rozwiązać te problemy, marka Lavanila wprowadziła do sprzedaży Underarm Detox - specjalną maseczkę z aplikatorem w formie pędzelka, przeznaczoną do nakładania na skórę pod pachami. Jej organiczna formuła zawiera cenne składniki, takie jak węgiel aktywny, krzemionka i kwas jabłkowy. Zadaniem kosmetyku jest głębokie oczyszczanie i absorpcja toksyn - dzięki systematycznemu stosowaniu można liczyć nie tylko na rozjaśnienie i wygładzenie skóry, ale także zmniejszenie problemów z nieprzyjemnym zapachem.

Źródło zdjęcia: screen z Vimeo.com

Jak stosować maseczkę na skórę pod pachami? Producent zaleca nakładanie jej bezpośrednio po kąpieli lub prysznicu i pozostawienie na ok. 5 minut. Wystarczy używać jej dwa razy w tygodniu, by szybko zauważyć efekt w postaci jaśniejszej, ładniejszej skóry. Dodatkową zaletą jest też fakt, że maseczka pozwala pozbyć się pozostałości po antyperspirantach, które nie zawsze udaje nam się zmyć mydłem i wodą.

Lavanila Underarm Detox jest dostępna w sklepie internetowym producenta - jej koszt to 26$ (ok. 95 zł). To niemało, ale jeśli kosmetyk okaże się tak skuteczny, jak opisuje to producent, możemy spodziewać się, że szybko pojawią się podobne produkty. Choć tego typu maseczka na co dzień raczej nie zastąpi tradycyjnego antyperspirantu, jej długofalowe działanie może okazać się zbawienne dla osób zmagających się z problemem nadmiernego pocenia. Chętnie sprawdziłybyśmy to osobiście, a wy?

Polecamy też sprawdzone antyperspiranty:

Od lewej: NIVEA, Invisible Fresh, Black & White, Antyperspirant w sprayu, 10 zł (zobacz opinie w KWC); Dove, Original, antyperspirant pielęgnujący w aerozolu, 12 zł (zobacz opinie w KWC); Adidas, Adidas for Women, Cool & Care, 6 in 1 Spray, 12 zł (zobacz opinie w KWC); Rexona Women, Maximum Protection, 20 zł (zobacz opinie w KWC).

Zobacz też: Po tej odżywce paznokcie rosną jak szalone - zrobisz ją sama w domu!

Źródło zdjęcia głównego: screen z Vimeo.com

Polecamy też inne, wysoko oceniane kosmetyki z węglem z KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 grudnia 2018, 11:53

Zobacz także

Nasze propozycje