Poprzedni artykuł: Antyperspiranty Rexona Invisible Black & White dla kobiet i mężczyzn Następny artykuł: Fem@le 35+ Bandi dla aktywnych

Maszynka do golenia dla mężczyzn Fusion ProGlide Gillette

Pielęgnacja,
,
, tagi: zarost, golenie, Gillette, maszynka do golenia, podrażnienia po goleniu
Marka Gillette stworzyła maszynkę Fusion ProGlide, która jest nie tylko doskonała technologicznie, ale też zapewnia idealną precyzję golenia.
Maszynka do golenia Fusion ProGlide Gillette

W celu zapewnienia mężczyznom idealnej precyzji golenia, skutecznego nawet przy wrażliwej skórze, marka Gillette stworzyła innowacyjną, technologicznie zaawansowaną maszynkę Fusion ProGlide. ProGlide wyposażono w 5 cienkich i trwałych ostrzy z przodu oraz jedno z tyłu. Blisko rozstawione ostrza Power Glide z powłoką Anti-Friction redukują tarcie i minimalizują powstawanie ewentualnych podrażnień. Dodatkowo, maszynka posiada pasek nawilżający Lubrastrip nasączony olejkami mineralnymi oraz polimerami,który dostarcza odpowiednią dawkę nawilżenia i ułatwia golenie, co przyczynia się z kolei do znaczącej redukcji powstawania podrażnień. Maszynka posiada również zmodyfikowany i precyzyjny trymer, który zawiera ulepszone ostrze i specjalne wypustki ułatwiające spłukiwanie. Opływowa rączka o większej, bardziej ergonomicznej powierzchni uchwytu, zapewnia doskonałe prowadzenie maszynki między przednimi a tylnymi powierzchniami golącymi.

Maszynka do golenia Fusion ProGlide Gillette - cena: 51,99zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2018, 13:40

Nasze propozycje