Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 10 kremów do rąk za mniej niż 10 złotych! Nasze hity z KWC Następny artykuł: Znowu nie wiesz, co kupić na Dzień Chłopaka? Sprawdziłyśmy, co... lubi...

OMG! Zobaczcie najgorzej "zrobione" paznokcie na świecie. Przy zdjęciu numer 9 odebrało nam mowę...

Pielęgnacja,
,
, tagi: manicure
Zalane lub pokaleczone skórki, za gruba warstwa żelu, źle wypiłowane paznokcie… To raczej obraz tego jak mogą wyglądać nasze dłonie po wizycie u sadystki, a nie u manicurzystki. Takich paznokci jeszcze nie widziałyśmy!

Na pewno chociaż raz spotkałaś się z brakiem doświadczenia u kosmetyczek, kiedy poszłaś na paznokcie. Ich nieumiejętne posługiwanie się narzędziami, potrafi wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Czasami wolimy też zaoszczędzić parę złotych i decydujemy się na samodzielne wykonanie manicure.

W domowym zaciszu nakładamy zatem na paznokcie tipsy, bo przecież robienie paznokci wcale nie jest takie trudne. Efekt? Opłakany. Popełniamy naprawdę sporo błędów... Mniej lub bardziej drastyczne skutki bez problemu odnajdziemy w internecie.

„Beka z prac pseudo stylistek” oraz „Beka z prac pseudo kosmetyczek” to jedne z bardziej znanych stron na Facebooku. Zdjęcia, jakie się tam pojawiają czasami mrożą krew w żyłach – dosłownie! Znajdziesz tam nie tylko najgorsze stylizacje paznokci, ale również źle przedłużone rzęsy, fatalnie wykonany makijaż permanentny, a także nieestetycznie wykonane powiększanie ust.

W naszej galerii znajdziesz zdjęcia, które sprawią, że następnym razem zastanowisz się dwa razy, zanim pójdziesz do nieznanego salonu.


Zobacz także

Polecany film

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 października 2016, 01:07