Poprzedni artykuł: Ten kosmetyk rozwiązuje wszystkie zimowe problemy skóry - Wizażanki go... Następny artykuł: Ściąga pory, rozjaśnia przebarwienia i zmniejsza trądzik - amerykański...

Sucha i tłusta jednocześnie? Już nie! Te kremy nawilżą i ukoją mieszaną cerę

Likwidują suche skórki i kontrolują błyszczenie bez obciążania cery - oto nasze typy kremów do skóry mieszanej!

Pielęgnacja cery mieszanej nie należy do najłatwiejszych. Nadmierne przetłuszczanie się strefy T i jednoczesne problemy z odwodnieniem innych obszarów twarzy potrafią wprawić w zakłopotanie. Na pewno nie obędzie się bez odpowiedniego kremu. Jak wybrać najlepszy?

Najlepsze kremy do cery mieszanej

Mając cerę tłustą, chcemy ją przede wszystkim zmatowić; jeśli jest sucha - koncentrujemy się na poprawie poziomu nawilżenia. Sytuacja się komplikuje, gdy musimy pogodzić te dwie kwestie - tak właśnie wygląda codzienność kobiet z cerą mieszaną. Jak zadbać o wszystkie potrzeby kapryśnej skóry, nie stosując jednocześnie dziesiątek kosmetyków? Być może nie jest to najłatwiejsze zadanie, ale z pewnością możliwe do zrealizowania. Osiągnięcie sukcesu zdecydowanie ułatwi nam wybór odpowiedniego kremu.

Krem do cery mieszanej powinien być lekki i niezapychający, by nie obciążyć obszarów ze skłonnością do przetłuszczania, ale jednocześnie na tyle odżywczy, by poradzić sobie z przesuszonymi partiami. Warto szukać na etykietach takich składników, jak kojący aloes, oczyszczający śluz ślimaka czy wreszcie nawilżający kwas hialuronowy. Ważne, by dobrze się wchłaniał i pomagał przywrócić skórze równowagę - na szczęście we współczesnych drogeriach naprawdę jest w czym wybierać.

Aby ułatwić wam zadanie, zebrałyśmy nasze typy kremów do cery mieszanej - zajrzyjcie do galerii i sprawdźcie, na które warto zwrócić uwagę!

Zobacz też: Ten kosmetyk rozwiązuje wszystkie zimowe problemy skóry - Wizażanki go uwielbiają!

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 grudnia 2018, 02:31

Zobacz także

Nasze propozycje