Poprzedni artykuł: Oczyszczający HIT internetu - gąbeczkę Konjac kupisz już za niecałe 10... Następny artykuł: Poprawa owalu twarzy w kilka minut? Ten kosmetyk to potrafi - te zdjęc...

Powiedz STOP suchej skórze - te kremy idealnie sprawdzą się jesienią!

Coraz chłodniejsza aura nie sprzyja osłabionej po lecie skórze. Czas postawić na solidny krem nawilżający - wybieramy najlepsze nowości!

Koniec upałów i nagły spadek temperatur może być szokiem dla naszej skóry, która wciąż jeszcze nie doszła do siebie po lecie. Brak odpowiedniego nawilżenia w tym trudnym okresie może skutkować szybkim przesuszeniem i szeregiem nieprzyjemnych podrażnień. Nie możemy do tego dopuścić!
Zobacz także: Jak uzyskać nieskazitelną cerę?

Najlepsze kremy nawilżające na jesień

Jesień bywa ciężka szczególnie dla suchej skóry, której stan pod wpływem chłodnego powietrza i różnic temperatur często ulega gwałtownemu pogorszeniu. Zaczerwienienia, uczucie napięcia i irytujące, suche skórki - to tylko niektóre z sygnałów, które powinny nas skłonić do uważniejszej pielęgnacji. Co istotne, takie objawy mogą się pojawić w przypadku każdego typu cery, więc nie powinnyśmy tracić czujności i po prostu starać się zapewniać jej odpowiednie nawilżenie.

W świetle powyższego, chyba nikt z nas nie ma wątpliwości, że odżywczy krem do twarzy po prostu powinien znaleźć się w każdej jesiennej kosmetyczce. Kolagen, kwas hialuronowy, masło shea, odżywcze olejki - to tylko niektóre ze składników, których warto szukać na etykiecie. A jest w czym wybierać! Producenci co roku zasypują nas nowymi rozwiązaniami zamkniętymi w poręcznych, atrakcyjnych słoiczkach. Specjalnie dla was wybrałyśmy nasze typy - zajrzyjcie do galerii i sprawdźcie, na które kremy nawilżające naszym zdaniem szczególnie warto zwrócić uwagę tej jesieni!

Zobacz też: Oczyszczający HIT internetu - gąbeczkę Konjac kupisz już za niecałe 10 zł!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

zdjęcia: materiały PR

Polecamy też wysoko oceniane nawilżające balsamy i masła do ciała z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lipca 2018, 12:52

Nasze propozycje