Poprzedni artykuł: Quiz! Sprawdź, którą Venus jesteś i która maszynka do golenia pasuje d... Następny artykuł: Popularny błąd przy goleniu nóg, którego ceną są zacięcia i podrażnien...

Pielęgnacja po polsku: niszowe marki kosmetyczne, o których będzie głośno

Polska kosmetykami stoi... Nie wiedziałyście? Najwyższa pora się przekonać - przedstawiamy polskie marki, które zawróciły nam w głowie!

Jak często używacie polskich kosmetyków? W czasach, gdy półki w drogeriach uginają się pod naporem produktów setek produktów znanych marek z całego świata nietrudno o zawrót głowy. Nieustannie kuszone pięknymi reklamami i obietnicami, zapominamy o prostej prawdzie: to, co najlepsze często znajduje się w zasięgu ręki :)

Polskie kosmetyki naturalne

Naturalne formuły, drogocenne ekstrakty i skuteczne składniki aktywne - polskie marki dobrze się na tym znają. Pomiędzy rozpoznawalnymi, cenionymi markami z ugruntowaną przez lata pozycją coraz częściej pojawiają się malutkie manufaktury i kilkuosobowe firmy, które proponują ręcznie wytwarzane produkty sprzedawane w niewielkich partiach. Piękne opakowania, interesujące składy i niepowtarzalne zapachy to ich główne atuty, które zaczyna doceniać coraz więcej Polek.
Zobacz także: Wazelina na twarz zamiast kremu? Tak! 

Dobrze, ale gdzie znaleźć te cuda? Słowo-klucz to w tym przypadku internet. Warto też odwiedzać targi kosmetyków naturalnych - gwarantujemy, że będziecie zaskoczone ilością produktów i marek, zachodząc w głowę, jak mogłyście ich do tej pory nie znać. Zainspirowane jedną z takich imprez, postanowiłyśmy stworzyć subiektywny przegląd niszowych polskich marek, które wyjątkowo nas zainteresowały. Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, dlaczego naszym zdaniem już wkrótce może być o nich głośno!

Zobacz także: Sprawdź, za co nasze użytkowniczki pokochały antyperspirant Nivea Invisible Fresh

Użycie polskich kosmetyków? Które marki są waszymi ulubionymi?

Zobacz też: Jak nadać skórze blasku? Pomoże maseczka na zmarszczki z miodem...

Polecamy też inne kosmetyki polskich marek z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 13:00

Nasze propozycje