Wróć do spisu Nowości kosmetyczne

Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

SYSTEM WYBIELAJACY 10 DNI to nowa propozycja z serii Biała perła® znanej ze specjalistycznych produktów do wybielania zębów w warunkach domowych. Nowa kuracja trwa 10 dni, zajmuje jednorazowo jedynie 10 minut i pozwala osiągnąć efekt wybielenia nawet o 5 ocieni bieli!

SYSTEM WYBIELAJĄCY 10 DNI Biała Perła
SYSTEM WYBIELAJĄCY 10 DNI Biała Perła jest, więc całkowicie bezpieczny dla zębów i dziąseł. Formuła wybielająca preparatu oparta jest o wybielanie enzymatyczne (enzym – oksydaza glukozy), które polega na rozkładzie substancji organicznych występujących w postaci nalotu na zębach oraz przebarwień zawartych w szkliwie. Proces wybielania wspomaga nadtlenek karbamidu o stężeniu nie większym niż 0,1%. Kompleksowy charakter kuracji uzupełniają związki fluoru i potasu wzmacniające szkliwo i dziąsła.

3-fazowa formuła wybielająca oparta jest o działanie trzech żeli - inicjującego, aktywującego i wybielającego. Sekwencyjne działanie kolejnych żeli zapewnia skuteczne wybielenie podczas krótkiej kuracji. Stanowi również atrakcyjną finansowo alternatywę dla rozwiązań oferowanych w gabinetach stomatologicznych przy zachowaniu skuteczności metody.

Produkt dostępny w aptekach.

SYSTEM WYBIELAJĄCY 10 DNI Biała Perła - cena: ok. 85zł

Komentarze

 • fleuuur, 2015-02-28 21:19
  fleuuur
  Dziewczyny, a jak działa biała perła na plomby? W przednich zębach mam niestety wypełnienia :( a chciałabym zdecydować się na białą perłę.
  Zgłoś
 • salamandra92, 2014-01-18 15:42
  salamandra92
  ja wybielam trzeci dzien białą perłą i efekty juz widac. w moim wypadku brak nadwrazliwosci zebów :) jestem zadowolona i POLECAM .
  Zgłoś
 • xxjustixx, 2014-01-03 15:18
  xxjustixx
  A to już wiem, dlaczego taki marny efekt..też nie miałam aż tak żółtych zębów ale myślałam, że efekt będzie bardziej widoczny za taką cenę..zapłaciłam 75zł! wybieliło 2-3 tony ale raczej 2;( zęby przy dziąsłach żółciejsze z tym sobie nie poradził, zero podrażnienia tamta wersja rzeczywiście była mega według tej..jak za tę cenę wybiela słabo...
  Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij